Neler Yeni

Yardım Sıfır Laptop Açılmıyor

erknnhsby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erkan Hasbay
Başlıkta belirttiğim gibi bugün yeni laptopum geldi marka modeli Acer Nitro 5. Geldikten sonra kutu açılımını yaptım ve laptopu açmak için güç tuşuna bastığımda açılmadı. Şarja taktım bir saat sonra denedim yine olmadı zaten şarj ışığı ledler vs. yanmamakta. Bu arada pil kısmı içe gömülü yani sökme bakma şansım yok. Her neyse ben bunu nasıl açabilirim? Yoksa açamaz mıyım bozuk ürün mü göndermişler? Hepsiburadadan satın aldım olmadı iade edeceğim kabul ederlermi? Kabul etmezlerse mahkemeye şikayet edebilir miyim bozuk ürün gömderdiklerine dair?

Bu arada sorun sizce ne olabilir? Sarj aletine baktım buz gibi belli ki çalışmıyor ama pcde sorun varmı bilmiyorum.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,089
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Başlıkta belirttiğim gibi bugün yeni laptopum geldi marka modeli Acer Nitro 5. Geldikten sonra kutu açılımını yaptım ve laptopu açmak için güç tuşuna bastığımda açılmadı. Şarja taktım bir saat sonra denedim yine olmadı zaten şarj ışığı ledler vs. yanmamakta. Bu arada pil kısmı içe gömülü yani sökme bakma şansım yok. Her neyse ben bunu nasıl açabilirim? Yoksa açamaz mıyım bozuk ürün mü göndermişler? Hepsiburadadan satın aldım olmadı iade edeceğim kabul ederlermi? Kabul etmezlerse mahkemeye şikayet edebilir miyim bozuk ürün gömderdiklerine dair?

Bu arada sorun sizce ne olabilir? Sarj aletine baktım buz gibi belli ki çalışmıyor ama pcde sorun varmı bilmiyorum.
İade et

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

ya adaptöründe sorun var yada anakartta hertürlü iade et garanti vs. uğraşma

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
iade et kabul etmezlerse tanıdık avukatlar var ağızlarına tükürürüz merak etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ramazan
İlgilendiği Kategoriler
Gaming laptop
Bastırarak takmanız işe yarayabilir. Başkalarında işe yaramış :)

mutuozenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
özenç öz
şarj kablosu zor giriyor. bastık tık edicek. öyle açılır merak etme
nitro 5 hangi ekran kartlı model aldın ?

Top Bottom