Neler Yeni

Sıfır Series S Vs Ikinci El Series X

sina.G

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali sina güneş
Ben ilk oyun konsolu mu alacagım sizce sıfır bı series s mi alayım yoksa ikinci el series X mi ama series X 2-3 k daha pahalı

asko56

80+ Silver
Ben ilk oyun konsolu mu alacagım sizce sıfır bı series s mi alayım yoksa ikinci el series X mi ama series X 2-3 k daha pahalı
xbox alıp ne yapacaksınız 15 bin tl veriyor sieniz 2.elde sıfıra yakın ps5 ler var 16-17 ye onlara bakın xbox alınmaz

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Yiğit Erdem
Ben one s kullanıyorum SX uzun vadede çok çok daha iyi olacaktır grafik işleme gücünden dolayı ama test etmeden almanızı önermem
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox alıp ne yapacaksınız 15 bin TL veriyor sieniz 2.elde sıfıra yakın ps5 ler var 16-17 ye onlara bakın xbox alınmaz
Neden alınmazmış knk?

asko56

80+ Silver
Ben one s kullanıyorum SX uzun vadede çok çok daha iyi olacaktır grafik işleme gücünden dolayı ama test etmeden almanızı önermem

Neden alınmazmış knk?
series s alsa cihaz 360 gb oyun kuramıyorsun masrafı çok fazla

series x alsa özel oyun yok ne için alıcak alsa geri satamaz 2.elde hiç para etmiyor xbox cihazları

ps5 aldıgında en azından hiç oynamadıgı ex oyunları oynar ps abonelik kütüpanesi daha iyi xbox a göre

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Yiğit Erdem

series x alsa özel oyun yok ne için alıcak alsa geri satamaz 2.elde hiç para etmiyor xbox cihazları

ps5 aldıgında en azından hiç oynamadıgı ex oyunları oynar ps abonelik kütüpanesi daha iyi xbox a göre
Evet oyun kütüphanesi konusunda haklısın son zamanlarda Microsoft adam gibi oyun çıkarmıyor forza dışında ama yine iyi bir kütüphaneye sahip ve Xbox one x360 original Xbox oyunlarına geriye dönük uyumluluk olması güzel ben eski call of dutyleri bitirmiştim mesela ama tercih alacak olan arkadaşın

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
icardi

series x i 1-2 günde satmıştım. çok yazan da çıkmıştı.

asko56

80+ Silver
Evet oyun kütüphanesi konusunda haklısın son zamanlarda Microsoft adam gibi oyun çıkarmıyor forza dışında ama yine iyi bir kütüphaneye sahip ve Xbox one x360 original Xbox oyunlarına geriye dönük uyumluluk olması güzel ben eski call of dutyleri bitirmiştim mesela ama tercih alacak olan arkadaşın
ben kendim series s sahibiyim nerdeyse 1.5 aydır cihazı açmıyordum oyun yokdu dead island 2 geldi üstünün tozunu silip oyun oynadım

kütüpane kötü cihazın yan masrafları fazla

series x i 1-2 günde satmıştım. çok yazan da çıkmıştı.
fiyat önemli piyasa altında verilirse her cihaza yazarlar

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
icardi
ben kendim series s sahibiyim nerdeyse 1.5 aydır cihazı açmıyordum oyun yokdu dead island 2 geldi üstünün tozunu silip oyun oynadım

kütüpane kötü cihazın yan masrafları fazla

fiyat önemli piyasa altında verilirse her cihaza yazarlar
geçen sene 11 e sattım. gayet de piyasa fiyatıydı.

asko56

80+ Silver
geçen sene 11 e sattım. gayet de piyasa fiyatıydı.
ama geçen sene millet starfield bekliyordu yılın oyunu olucaktı o zaman deli gibi xbox sattı onu unutmayım bu dönemde xbox kendini bitidigi için artık eski satış gelmez

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Az önce Xbox'ın sunumu vardı. Yine pek bir şey yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,131
Üyeler
155,211
Son üye
batbat16
Top Bottom