Neler Yeni

Yardım Sildiğim Oyunlar PC de yer kaplamaya devam ediyor.

PhronoX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
ilker tetik
merhaba pc de 1Tb ssd mevcut RDR2 ve Spiderman yüklüydü oyunları sildim ama ssd ye yer açılmadı az önce Spiderman miles moralesi bitiridğim için onu da sildim ve oyun 37Gb olmasına rağmen 1GB alan boşaldı bu son yaşanan olayla bilrikte durumun Steam offline hesaptan kaynaklı olabileceğini düşünüyorum çünkü bahsi geçen oyunların hepsini offline hesapta kurmuştum durumu düzeltmek için ne yapabilirm

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Denetim masası üzerinden program kaldır ile silebilirsin. O da yetmezse program dosyaları klasörü içinden oyunun klasörünü bularak geri dönüşüme atabilirsin.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Semih
Hemen görünmeyebilir bi reset at öyle bak

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
Mertol
Bilgisayarım- ssd-program files (yanlış hatırlıyor olabilirim oradaki dosyaları kontrol et bulursun) -Steam-steamapps-common sırasıyla bu dosyaları takip et orada kurulu olan oyunlar çıkıyor. Oradan silebilirsin.

PhronoX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
ilker tetik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarım- ssd-program files (yanlış hatırlıyor olabilirim oradaki dosyaları kontrol et bulursun) -Steam-steamapps-common sırasıyla bu dosyaları takip et orada kurulu olan oyunlar çıkıyor. Oradan silebilirsin.
oyuna ait hiçbi doya bırakmadım fakat yine de düzelmiyo hatta ilk başıma geldiğinde fabrika ayarlarına sıfırlammıştım normalde 950gb kullanılabilir alanı vardı ssd min sıfırlamadan sonra 800 gb vardı 150 gb işgal edliyordu yani 150gb kaybım var

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
Mertol
oyuna ait hiçbi doya bırakmadım fakat yine de düzelmiyo hatta ilk başıma geldiğinde fabrika ayarlarına sıfırlammıştım normalde 950gb kullanılabilir alanı vardı ssd min sıfırlamadan sonra 800 gb vardı 150 gb işgal edliyordu yani 150gb kaybım var
Kapatıp açtın mı? Buga girmiştir belki

Top Bottom