Neler Yeni

Çözüldü✓ Silindi

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Yusuf
Silindi.

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,412
İsim
Emre Zengin
Rtx3070 ve Msi B650M-P anakartım mevcut. biostan subsystem settingsin altındaki Resize bar ve 4G Decoding seçenelerini enable yapmama rağmen masaüstüne döndüğümde nvidia denetim masasında Yeniden boyutlandırılabilir (yani resizebar) seçeneğinin HAYIR olduğunu görüyorum. Normalde Resize bar devreye girdiğinde burada EVET yazar. Gpuz'den Resize bar seçeneğine tıkladığımda ise biostan kapalı olduğunu söylüyor. Biosta salt uefi modu diye birşeyde yok yada ben bilmiyorum ya CSM seçiyorsun yada UEFI. bu seçenekte Uefi modunda. ve naptıysam ettiysemde açamadım resize barı. Msi anakartta başka bir seçenek mi var kapamam veya açmam gereken? Bilen yapan eden varsa bilgilendirebilirse sevinirim.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
NVIDIA Denetim Masası Sistem bilgisi tarafında da mı kapalı görünüyor hocam? BIOS güncel değilse güncellemek çözüm olabilir.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NVIDIA Denetim Masası Sistem bilgisi tarafında da mı kapalı görünüyor hocam? BIOS güncel değilse güncellemek çözüm olabilir.
ekran kartının vbiosunu güncelledim açıldı. msi dragon center üzeridnen 3070'in vbios güncellemesinde çektiğimde şuan her şey resize bar aktif görünüyor. teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,362
Üyeler
146,925
Son üye
enes2enes
Top Bottom