Neler Yeni

SilverStone Air Blazer 120RW Alinir mi ?

M.Barisk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Barış

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Olur neden olmasın. Kasanda hiç fan yok mu şu anda?

Ön tara reverse fan alsan daha iyi olur görsellik için. Üst tarafa kendi attıklarını alab alabilirsin.

M.Barisk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Barış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olur neden olmasın. Kasanda hiç fan yok mu şu anda?

Ön tara reverse fan alsan daha iyi olur görsellik için. Üst tarafa kendi attıklarını alab alabilirsin.
hocam hepsini ayni marka almak istiyorum zaten bu fanin beyazindan alacagim yani gorsellik acisindan da hos bir goruntu olacak 1 egzos fan var su an eski msi kasamida satacagim ekran kartim isiniyor undervolt yapmazsam pc kapanacak veya cok sesli calisacak bu fanlar ile o sorun ortadan kalkarmi ?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
hocam hepsini ayni marka almak istiyorum zaten bu fanin beyazindan alacagim yani gorsellik acisindan da hos bir goruntu olacak 1 egzos fan var su an eski msi kasamida satacagim ekran kartim isiniyor undervolt yapmazsam pc kapanacak veya cok sesli calisacak bu fanlar ile o sorun ortadan kalkarmi ?
Fan eklemek uzun süreli kullanımda 3-5 derece serinletir ama ekran kartının bakım zamanı geldiyse ve ondan ısınıyorsa bakımını yaptır.

Üst tarafa havayı dışarı verecek şekilde kendi attıklarını takarsın RGB tarafı içte olur güzel görünür ama ön tarafa içeri hava alacak şekilde taktığın zaman fanın arkası içe geleceği için güzel görünmez.

Onun için ön tarafa reverse fan al görselliğe önem veriyorsan. Mesela bu.

Top Bottom