Neler Yeni

sim kart virusu mu var bilgi calar mi?

efer12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe efe
Arkadaşlar şu an başka telefondan yazıyorum eski cihazımda uygulama açılınca reklam geliyor mesela snapchat giriyorsunuz reklam geliyor özellikle snapchate girince oluyordu. Bazen banka uygulamalarında. Çok kez cihaz değiştirdim düzelmedi fakat eski telefonumda sim kart çıkarınca reklam gelmedi. Şu an yeni sim kullanıyorum. Bilgi calar mı? Fotoğraf banka vs. 2-3 ay civarı telefonu böyle kullanadim mecburen.

Adem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Abdulkerim Alıntaş
Arkadaşlar şu an başka telefondan yazıyorum eski cihazımda uygulama açılınca reklam geliyor mesela snapchat giriyorsunuz reklam geliyor özellikle snapchate girince oluyordu. Bazen banka uygulamalarında. Çok kez cihaz değiştirdim düzelmedi fakat eski telefonumda sim kart çıkarınca reklam gelmedi. Şu an yeni sim kullanıyorum. Bilgi calar mı? Fotoğraf banka vs. 2-3 ay civarı telefonu böyle kullanadim mecburen.
ilk defa boyle bir problem duydum senden

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
bedirhan
sim kartların hafıza boyutu kaç ki o kadar küçük virüs bulaşsın ihtimali çok düşük
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka bir forumdan
Cihazın ROOT değilse sıkıntı olmaz. Sim kartına erişmek için virüslü cihazın root yetkisinde olması gerekiyor

efer12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sim kartların hafıza boyutu kaç ki o kadar küçük virüs bulaşsın ihtimali çok düşük

başka bir forumdan
Cihazın ROOT değilse sıkıntı olmaz. Sim kartına erişmek için virüslü cihazın root yetkisinde olması gerekiyor
peki hocam reklam virüsü bilgi calar mi fotolar falan

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
bedirhan
peki hocam reklam virüsü bilgi calar mi fotolar falan
hayır ama senin görmediğin arka planda bilgi çalan virüs olabilir
ama sim karta bulaşması çok zor boyutunun çok çok küçük olması lazım bence sorun sim kartında değil

efer12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe efe
hayır ama senin görmediğin arka planda bilgi çalan virüs olabilir
ama sim karta bulaşması çok zor boyutunun çok çok küçük olması lazım bence sorun sim kartında değil
tamam hocam teşekkür ederim. umarım calinmamistir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
bedirhan
tamam hocam teşekkür ederim. umarım calinmamistir.
hocam eski virüslü telefonun duruyorsa ona format atıp virüs olduğu iddaa edilen kartı takıp bakabilirmisin virüs sim kartında mıydı diye
sim kartında virüs çok düşük ihtimal

efer12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe efe
hocam eski virüslü telefonun duruyorsa ona format atıp virüs olduğu iddaa edilen kartı takıp bakabilirmisin virüs sim kartında mıydı diye
Hocam denemek için direkt sim çıkardım cihaz aynı fabrikaya sıfırladım duzeldi

sırf telefon kaynaklı diye 3-5 defa farklı telefon kullandim aynı sim kart reklam aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
bedirhan
Hocam denemek için direkt sim çıkardım cihaz aynı fabrikaya sıfırladım duzeldi

sırf telefon kaynaklı diye 3-5 defa farklı telefon kullandim aynı sim kart reklam aynı
hocam hattınız v0daf0ne mu

man a man

80+ Bronze
Simkarta bulaşacak bir virüs tasarlamak ayrı dert onu bulaştırmak ayrı dert

Reklamın ekran görüntüsü varmı ?

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mert Uysal
Sorunu anlamak basit sim kart takılıyken wifiden uygulamaları actıgınızda reklam geliyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
bedirhan
Simkarta bulaşacak bir virüs tasarlamak ayrı dert onu bulaştırmak ayrı dert

Reklamın ekran görüntüsü varmı ?
sim karta bulaşacak virüsü bulaştırmak çok ayrı dert birisi sim kartı virüsü tasarladı sen sim kartı virüsünü nereden bulaştırdın :D
internette hiç gözüme çarpamdı sim akrtı virüsü

efer12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe efe
Sorunu anlamak basit sim kart takılıyken wifiden uygulamaları actıgınızda reklam geliyor mu
evet örneğin ziraat bankası giriş yapacsgim 10 sny reklam suresi var 5 sny atliyorsun hani sitelerde olur ya böyle araba ilanları linki ev linkleri uygulama tıklayınca geliyor ekranı kaplayacak şekilde

Top Bottom