Neler Yeni

simulator oyunu önerisi

N3XT_D4Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür
Bu aralar canım çok sıkılıyo.Simulator oyunu oyanaysım var ama bendeki simulator oyunlarının hepsini bitirdim ve yeni simulator oyunu bulamıyorum.Varsa bildiğiniz güzel simulasyon oyunu önerebilir misiniz? ?
Genelde işleme tarzı simulator oyunlarıı seviyorum ama başka tarz simulator oyunu öneriniz vrsa önerinize açığım

Sistemim:
i7 10750H
GTX 1650Tİ

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Arda doğan
Market simülatör sonra gass stations internet cafe 1-2 cat simülatör thef simülatör bunları dene istersen

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
Bu aralar canım çok sıkılıyo.Simulator oyunu oyanaysım var ama bendeki simulator oyunlarının hepsini bitirdim ve yeni simulator oyunu bulamıyorum.Varsa bildiğiniz güzel simulasyon oyunu önerebilir misiniz? ?
Genelde işleme tarzı simulator oyunlarıı seviyorum ama başka tarz simulator oyunu öneriniz vrsa önerinize açığım

Sistemim:
i7 10750H
GTX 1650Tİ
Gas Station Simulator oynamadıysan oynamanı tavsiye ederim. Ben bir oturuşta 7 saat oynadım, oyun seni serbest bırakmıyor. Sürekli bir işle meşgul olman gerekiyor geliştiğini hissediyorsun emin ol can sıkıntını söküp alıyor. Drug Dealer Simulator'de var o da bayağı güzeldir. Tek oturuşta uzun süre oynamazsın ama geliştikçe o da sarıyor.

N3XT_D4Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Market simülatör sonra gass stations internet cafe 1-2 cat simülatör thef simülatör bunları dene istersen
gas station u görmüştüm bi şans verebilirim.internet cafe 1-2 yi bitirdim.thief simulator oynadım ama pek beğenmedim

N3XT_D4Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gas Station Simulator oynamadıysan oynamanı tavsiye ederim. Ben bir oturuşta 7 saat oynadım, oyun seni serbest bırakmıyor. Sürekli bir işle meşgul olman gerekiyor geliştiğini hissediyorsun emin ol can sıkıntını söküp alıyor. Drug Dealer Simulator'de var o da bayağı güzeldir. Tek oturuşta uzun süre oynamazsın ama geliştikçe o da sarıyor.
gas station u bi deneyeceğim drug dealer e az önce bi baktım steamden pek hoşuma gitmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Thief simülatör oynadın mı?
oynadımda pek beğenmedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,120
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin