Neler Yeni

Sinerji bilgisayar güvenli mi

Mcan90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can
Merhabalar sinerji den laptop almak istiyorum daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu
Güvenilir midir

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Bazıları Güvenli Değil Diyor bence de alma oradan

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,545
İsim
Efe Karahan
Merhabalar sinerji den laptop almak istiyorum daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu
Güvenilir midir
Lütfen şu konuları açmadan önce birazcık araştırın bu konulardan milyar kez açıldı git araştır güvenilir miymiş açmayın artık şu konuları 2 dakika bir şey araştırmak çok mu zor bu kadar mı üşengeçsiniz?

Uğur Yıldız

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Uğur Yıldız
Mart ayında 2 adet r5 5600x işlemci rtx 3070 ekran karrı 16gb 3600mhz ram b550 asus anakart cooler master masterliquid 240mm sıvı soğutma asus tuf kasalı ve msı optix mag272cqr 2k 165hz monitör asus k1 klavye asus m3 mouse asus h3 kulaklık aldım bunların hepsinden 2 adet aldım hepsi aynı anda gelmiş olup hiçbir sorun yaşamadım şuan da da sorunsuz kullanıyoruz
Mail attığında da 1 saat içinde genelde dönüş yapıyorlar bu süre bazen 15 dk da olabiliyor
İnstagramdan yazdığında da dönüş yapıyorlar ben sorun yaşamadım öneririm güvenden yana da bir sorun yok

Mcan90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar cevaplar için çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lütfen şu konuları açmadan önce birazcık araştırın bu konulardan milyar kez açıldı git araştır güvenilir miymiş açmayın artık şu konuları 2 dakika bir şey araştırmak çok mu zor bu kadar mı üşengeçsiniz?
Hiç alışveriş yapmadım yapan arkadaşlar sorun yaşadım diye merak edip açtım.

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,545
İsim
Efe Karahan
Hiç alışveriş yapmadım yapan arkadaşlar sorun yaşadım diye merak edip açtım.
Zaten böyle çok konu var internetten 2 dakika da araştırıp bulabilirdin ayrıca herkesin de bahanesi aynı.

Top Bottom