Neler Yeni

sınıfta herkes kaldı bu bir suç mu?

Acurybo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Samet
Arkadaşlar selamlar. Üniversite öğrencisiyim programcılık okuyorum bir dersimizin sınavı böyle sınıfta herkese tek tek sormadım ama sınıfın çoğu yada hepsi kaldı. Bir arkadaş bunun suç olduğunu söyledi bu bir suç mu ve nasıl bir yol izlemeliyiz.(1. sınıfım anadolu lisesi çıkışlıyım uzaktan olmasının da sonucu baya kötü aldım:( test olsa geçeriz de sürekli proje yapıyoruz ders veri tabanı 1 soru soruyor 3 sayfa falan)

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    71.9 KB · Hit: 76

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Suç mu ne alaka ? Biz de çok sınıfça kaldık bir şey olmadı. Veri Tabanı çok sıkıcı olmalı. Access mı görüyorsunuz MS SQL mi?

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
Bende Programcılık okudum, doğrusunu söylemek gerekirse 2 yıllık Bilgisayar Programcılığı bölümünü 3 yılda bitirebildim. Derste kalmak veya dönem uzatmak hiçbir şekilde suç sayılmaz böyle saçma bir kanıya nasıl vardın :) Başarılar..

Acurybo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Programcılık okudum, doğrusunu söylemek gerekirse 2 yıllık Bilgisayar Programcılığı bölümünü 3 yılda bitirebildim. Derste kalmak veya dönem uzatmak hiçbir şekilde suç sayılmaz böyle saçma bir kanıya nasıl vardın :) Başarılar..
Öncelikle yazdığımı dikkatli oku bir arkadaş bunun suç olduğunu söyledi ben buraya bunun doğruluğunu öğrenmek için yazdım. Belki yaşayan vardır

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Arkadaşlar selamlar. Üniversite öğrencisiyim programcılık okuyorum bir dersimizin sınavı böyle sınıfta herkese tek tek sormadım ama sınıfın çoğu yada hepsi kaldı. Bir arkadaş bunun suç olduğunu söyledi bu bir suç mu ve nasıl bir yol izlemeliyiz.(1. sınıfım anadolu lisesi çıkışlıyım uzaktan olmasının da sonucu baya kötü aldım:( test olsa geçeriz de sürekli proje yapıyoruz ders veri tabanı 1 soru soruyor 3 sayfa falan)
Sınıf ortalaması 0 mı? Hocalar herkese 0 mı verdi?

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
Öncelikle yazdığımı dikkatli oku bir arkadaş bunun suç olduğunu söyledi ben buraya bunun doğruluğunu öğrenmek için yazdım. Belki yaşayan vardır
Okudum zaten yanlış yazmışım kusura bakmayın, sen sor o halde arkadaşına böyle bir olayın suç olması kanısına nasıl varmış..

Furchlost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kürşat
2 gün önce 100 kişilik derste 95 kişi kaldı :)))

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Sınıf ortalaması belli puan altında kalınca sınav tekrarı dilekçe verebiliyorsunuz ama bir sonuç çıkmaz. Bizde 55 kişiden 43 kişi kalmıştık sonra alttan aldık 😅 sınav tekrar edilse bile hocakar daha zor soruyor bence hocayı kafaya almaya bakın ileriki senelerde işinize yarar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde sizde dersler basıl gidiyor bilmiyorum ama biz virgül koymuyoruz diye 25 puanlık sorudan doğru bile olsa 3-5 puan anca alıyorduk bazen direkt 0 puan😂

Top Bottom