Neler Yeni

Sirt cantasi onerisi

kargaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hasan yakar
merhabalar. malumunuz okullar basladi, ilk hafta bitti. fakat benim yeni bir cantaya ihtiyacim var eskisini rahmetli ettim. onerileriniz varsa 1.5ya kadar cikabilirim. icine biraz bol malzeme koydugumdan dolayi cok kucuk birsey olmazsa sevinirim. iyi forumlar, iyi hafta sonlari dilerim.

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Heisenberg
merhabalar. malumunuz okullar basladi, ilk hafta bitti. fakat benim yeni bir cantaya ihtiyacim var eskisini rahmetli ettim. onerileriniz varsa 1.5ya kadar cikabilirim. icine biraz bol malzeme koydugumdan dolayi cok kucuk birsey olmazsa sevinirim. iyi forumlar, iyi hafta sonlari dilerim.

Süper indirim var, farklı bi modeli bende var aşırı kaliteli marka.
İlk alışverişin olursa da MUGO10 koduyla %10 indirim yapıyor

kargaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hasan yakar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Süper indirim var, farklı bi modeli bende var aşırı kaliteli marka.
İlk alışverişin olursa da MUGO10 koduyla %10 indirim yapıyor
hic duymadim bu markayi. tasarim da biraz garip geldi. emin miyiz bu urunun orjinalinin 1800 lira olduguna? cunku ben bu cantayi farkli sitede falan goremedim.

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Heisenberg
hic duymadim bu markayi. tasarim da biraz garip geldi. emin miyiz bu urunun orjinalinin 1800 lira olduguna? cunku ben bu cantayi farkli sitede falan goremedim.
Kanka site orijinal ve evet ürün 1800 TLydi şu an indirimde, tasarımını beğenmediysen diğer modellere bakabilirsin. Güvenmiyorsan Adidas, Nike, Puma'dan devam et. 🙏🏻

kargaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hasan yakar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka site orijinal ve evet ürün 1800 TLydi şu an indirimde, tasarımını beğenmediysen diğer modellere bakabilirsin. Güvenmiyorsan Adidas, Nike, Puma'dan devam et. 🙏🏻
800 liraya farkli bir sitede buldum. goz boyamak icin sanirim o fiyat. yanlis anlamayin amacim pahali olsun degil tabii ki fakat aliyorsam kaliteli bir urun olsun ki hem uzun sure gitsin hem geziye ciktigimda veya spor yaparken kullandigimdan mutevellit dayanikli olsun da istiyorum. onun disinda tasarimi pek okul icin uygun gozukmuyor, farkli onerilerin varsa alabilir miyim?

Top Bottom