Neler Yeni

Sistem gecikmesi sorunu

Bonnie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Efe Alçiçek
Sistem gecikmem 5.33 ve bunu asla düşüremiyorum sorun neyden kaynaklı onu da bilmiyorum orası herkeste 3-2 bazen 1 iken ben de 5 bunu nasıl çözebilirim valorant oynarken 300-400fps alıyorum ama asla oyuna yansımıyor mouse çevirirken laglı dönüyomuş gibi hissediyorum bilgisi olan yardım edebilir mi

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-09-05 153520.png
    Ekran görüntüsü 2024-09-05 153520.png
    43 KB · Hit: 15

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Sistem gecikmem 5.33 ve bunu asla düşüremiyorum sorun neyden kaynaklı onu da bilmiyorum orası herkeste 3-2 bazen 1 iken ben de 5 bunu nasıl çözebilirim valorant oynarken 300-400fps alıyorum ama asla oyuna yansımıyor mouse çevirirken laglı dönüyomuş gibi hissediyorum bilgisi olan yardım edebilir mi
Psu un kötü bir modelse olabilir, iki ramin alakasızsa olabilir 5600x oc yaptıysan oda olabilir

Arabasevdalısı

80+ Bronze
psu kötü bir model :D iki ram markası kötü aynı markalar ama ve evet biraz biosla oynadım
Cl mhz değerleri aynımı ramlerin
Mesaj otomatik birleştirildi:

psu kötü bir model :D iki ram markası kötü aynı markalar ama ve evet biraz biosla oynadım
Ramlerden birini sonradan mı alıp taktın

Biosta performans için doğru olsada gecikme arttıran voltaj +1 ms kalitesiz psu +2 kalitesiz ram 0,5 ms

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Bide nerden bakabiliriz gecikmeye?

yani bakmayı pek bilmiyorum ama ramler aynı model
Tamam yukarda yazdığım gibidir o zaman

Bonnie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Efe Alçiçek

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Erdem çay
Mesajım parketsin şuraya böyle bir şey olduğunu bilmiyordum akşam bende deneyeceğim

Top Bottom