Neler Yeni

Sistem toplama önerisi Yardım! Bilgisi olanlar toplansın

orionthor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
okan
Arkadaslar 2000 TL bütce ile Max 3000 e kadar bi kasa toplamam gerekiyor mümkünse ileriye dönük olması lazım atıyorum bi kaç sene sonra ram,ekran kartı veya işlemci güncelleyerek üst seviyelere erişebilsin
ihtiyacım olan parçalar anakart ram ekrankartı ssd iişlemci mümkünse sıfır parçalar olucak indirim falan kovalıycam artık detaylı bilgisi ve öneriri olan arkadasları bekliyorum şimdiden zaman ayırıp yazdıgınız için teşekkürler örnek olarak bi görsel ekledimbuna ekran kartı öneriniz nedir işlemciyi R3100 ile de değiştirebilirim

veya bunlardan bağımsız öneririsi olanlar yardımcı olabilirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı olarak 2. elde bunlar veya sıfır olarak başka öneriniz varmı

Ekler

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    39.6 KB · Hit: 35
Son düzenleme:

omer08can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Ömer Can
Arkadaslar 2000 TL bütce ile Max 3000 e kadar bi kasa toplamam gerekiyor mümkünse ileriye dönük olması lazım atıyorum bi kaç sene sonra ram,ekran kartı veya işlemci güncelleyerek üst seviyelere erişebilsin
ihtiyacım olan parçalar anakart ram ekrankartı ssd iişlemci mümkünse sıfır parçalar olucak indirim falan kovalıycam artık detaylı bilgisi ve öneriri olan arkadasları bekliyorum şimdiden zaman ayırıp yazdıgınız için teşekkürler örnek olarak bi görsel ekledimbuna ekran kartı öneriniz nedir işlemciyi R3100 ile de değiştirebilirim

veya bunlardan bağımsız öneririsi olanlar yardımcı olabilirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı olarak 2. elde bunlar veya sıfır olarak başka öneriniz varmı
imzanda 5600xt li sistem var ?

Top Bottom