Neler Yeni

Sisteme güç gelmesine rağmen ekran kartı çalışmıyor

-xxx-

80+
Özellikler;
XFX SWFT 210 RX 6600.
Power Boost 650W Fake 80 Plus
ASUS Prıme B450M K II

Herkese iyi forumlar ekran kartımı bugün sıfır aldım çünkü önceki ekran kartındada aynı sorunu yaşıyordum anlayacağınız sorun ekran kartında değil neyse konuya gelelim bütün kabloları vs bağlıyorum sisteme güç geliyor bilgisayar çalışıyor fakat anakart üzerindeki hata bildirim ışığı sürekli sabit bir şekilde yanıyor sisteme start verdiğim zaman ekran kartının üzerindeki kırmızı LED 1 saliseliğine yanıyor ve tekrar sönüyor normalde ilk starta ekran kartı fanları 0dB özelliği olmasına rağmen fanlar ilk döner sonra dururdu yani ekran kartına net bir şekilde güç gelmiyor ayrıyeten bu şekilde sistem üstündeki tuşdan kapanmıyor sürekli şartelden kapatmak zorunda kalıyorum yarin bilgisayarciya götüreceğim fakat burayada bir sormak istedim lütfen RAM'leri çıkar tak silgiyle sil gibi şeyler yazmayın hepsini denedim çünkü 😄 onun dışında PSU'dan gelen 8+8 kablonun iki tarafınıda denedim sonuç hala aynı ben PSU'dan şüpheleniyorum şahsen yine de sizin fikirlerinizi merak ettim.

d9gann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Doğan
Evet hocam bende onu düşündüm fakat anakart 25 günlük 1 ayını tamamlamadi bile
hocam ama önceki ekran kartında da aynı sorunu yaşamışsınız ve şuanki PSU yeterince besleyebilecek kapasitede aynı anakart bende de mevcut 1660 süper almadan önce GT 730 ile kullandım 2 hafta falan hiç bir sorun olmamıştı şuanki ekran kartı ilede herhangi bir sorun çıkarmıyor

Top Bottom