Neler Yeni

sistemi geliştiricem bu şekil mantıklı olur mu

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Kadir
merhaba arkadaşlar konularıma bakarsanız ( Öğrenciyim ve 6 ayda topladığım sistem ) diye bir konu açmıştım şimdi bu konuda ise bu kasayı nasıl gelişterebiliirm hakkında bir konu olacak bu
bu abim sağolsun @thematty topladığın pc nin masrafını karşılamak istiyorum dedi kendisinden allah razı olsun :)

sistemim
XEON E5410 işlemci
GT 730 2GB ekran kartı
4GB DDR3 RAM
250 WATT power suply casper
300 gb hardisk

3 gün sonra yükseltme yapıcam fakat hangi parçaları değiştirsem mantıklı olur ve bilgisayarcıya sordum dedi anakartın ve işlemcini bana verbende sana karşılığında i5 3. nesil ve anakartı vereyim dedi mantıklı olur mu sizce

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
remi kesinlikle 8 yap,ssd yapıştır,geri kalana dokunaman gerek yok
işlemci değişimine gerek yok

merhaba arkadaşlar konularıma bakarsanız ( Öğrenciyim ve 6 ayda topladığım sistem ) diye bir konu açmıştım şimdi bu konuda ise bu kasayı nasıl gelişterebiliirm hakkında bir konu olacak bu
bu abim sağolsun @thematty topladığın pc nin masrafını karşılamak istiyorum dedi kendisinden allah razı olsun :)

sistemim
XEON E5410 işlemci
GT 730 2GB ekran kartı
4GB DDR3 RAM
300 gb hardisk

3 gün sonra yükseltme yapıcam fakat hangi parçaları değiştirsem mantıklı olur ve bilgisayarcıya sordum dedi anakartın ve işlemcini bana verbende sana karşılığında i5 3. nesil ve anakartı vereyim dedi mantıklı olur mu sizce
Fazla bi fark olmaz hocam da mahalle bilgisayarcılarına güvenmeyin derim :)

FarukKG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Faruk G
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Motorsiklet , Araba , Parfüm , Biraz Elektrik-Elektronik

sistemim
XEON E5410 işlemci
GT 730 2GB ekran kartı
4GB DDR3 RAM
300 gb hardisk

Ssd yoksa kesinlikle önce ssd

parçaların sağlam olduğuna emin olun işlemci performansında fazla bi fark olmaz da anakartınızı yükseltmiş olursunuz iyi olur, Birde ssd de almanızı öneririm

sistemim
XEON E5410 işlemci
GT 730 2GB ekran kartı
4GB DDR3 RAM
300 gb hardisk

bilgisayarcıya güvenme dostum
ne amaçlı kullancaksın pcyi bu kadar düşük bütçede ssd ye gerek yok

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayarcıya güvenme dostum
ne amaçlı kullancaksın pcyi bu kadar düşük bütçede ssd ye gerek yok
Genellikle oyun vs oynuyorum da bu bilgisayarlada biraz zor oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

parçaların sağlam olduğuna emin olun işlemci performansında fazla bi fark olmaz da anakartınızı yükseltmiş olursunuz iyi olur, Birde ssd de almanızı öneririm
Sonradan i7 3. Nesile filan geçerim o açıdan

Fazla bi fark olmaz hocam da mahalle bilgisayarcılarına güvenmeyin derim :)
Reis elimdeki işlemci ile i5 arasında baya fark varmış

Genellikle oyun vs oynuyorum da bu bilgisayarlada biraz zor oluyor

Sonradan i7 3. Nesile filan geçerim o açıdan

Reis elimdeki işlemci ile i5 arasında baya fark varmış
baya değil de fark var hocam başabaş değişirim diyorsa parçaları kotrol et değiş derim

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
baya değil de fark var hocam başabaş değişirim diyorsa parçaları kotrol et değiş derim
Aynen öyle yaparım zaten de bişey olsa yakın biryer instagram sayfaları var isterseniz yazayım telif yer miyim burdan

Top Bottom