Neler Yeni

Sistemim + laptopum ne kadar eder ? Stok bitmeden acil

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
Selamlar arkadaşlar elimde 1 adet kasa 1 adette macbook m1 air var. 2 sini satıp;
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qlley-002-p-HBCV00005CJIS3 bu laptopu stok bitmeden almayı planlıyorum.

Kasa özellikleri;
h110m pro vd anakart
gskil aegis 8gb 2133 mhz ddr4 ram (1adet)
Intel(R) Core(TM) i3-7100 CPU @ 3.90GHz, 3912 Mhz, 2 Çekirdek, 4 Mantıksal İşlemci
1050ti aero itx oc 4gb ekran kartı
240 gb sandisk ssd
1 tb hdd
(kutuları var, garanti ve fatura yok/faturayı bulabilir miyim bilmiyorum, itopyadan almıştım.)

Laptop özellikleri;
Macbook m1 air
8 gb ram
256 gb depolama
%100 pil ömrü
26 pil devri
(kutu garanti fatura var, vatandan geçen sene şubatta aldım, 1 yıl daha garantisi devam ediyor.)

Not: Açıkcası macbook'u satmakta kararsız olsam da yazılım mühendisliği okuyorum ve bir çok programda destek olmamasından dolayı elden çıkarmak istiyorum bu sebepledir ki laptopu aldım alalı çok kullanamadım.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

Son düzenleme:

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Bu kadar sürede satman zor olur. Olmasa bile satacağın fiyatlar seni üzer diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben laptopu alacağım, sadece kasa ve laptopu satıp alış fiyatımı düşürmek istiyorum.

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Yeni cihazınız hayırlı olsun o zaman. Bu arada internette baktım da Hepsiburada hariç başka bir yerde bulamadım. Amazon da da yoktu.

JSezar

80+ Silver
kasa en fazla 6k eder.apple cihazları bilmiyorum ama 20k eder gibi.linkteki laptop fena değil alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni cihazınız hayırlı olsun o zaman. Bu arada internette baktım da Hepsiburada hariç başka bir yerde bulamadım. Amazon da da yoktu.
Teşekkür ederim, sıcak fırsatlarda konusu vardı. Uzun süre almamak için direndim sürekli stok güncellediler. Dayanamadım artık. Bilmiyorum bende sande hepsiburada da gördüm. En azından kendisi satıyor 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasa en fazla 6k eder.apple cihazları bilmiyorum ama 20k eder gibi.linkteki laptop fena değil alınır.
6 k iyiymiş ben daha düşük bekliyordum açıkcası.

Top Bottom