Neler Yeni

Sistemime güncelleme yapıcam dostlar yorumlarmısınız

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
kanka mantıklı bir öneride bulunursan ciddiye alıcam anakarta 3000 TL bütce ayırdım tutup 10-11klık öneride bulunuyorsun
20k işlemciye 3k anakart mı önerisi istiyor paşam

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
kanka mantıklı bir öneride bulunursan ciddiye alıcam anakarta 3000 TL bütce ayırdım tutup 10-11klık öneride bulunuyorsun
Yapabilecek bir şey yok. Bütçenize ile Ryzen 9 hayal. R5 7600X gibi bir şey almanız lazım. Üst seviye B650 de olur.

faho60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Reis Reiss
20k işlemciye 3k anakart mı önerisi istiyor paşam
anakartı napacaz ne işe yarıyorki çöplüktür 1000 tllik olsa 1000 tllik takarım valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapabilecek bir şey yok. Bütçenize ile Ryzen 9 hayal. R5 7600X gibi bir şey almanız lazım. Üst seviye B650 de olur.
peki senin dediğin ana kartı takarsam 100 fps alacagım yerde 250 mi alacagım bunu söyler misin

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
anakartı napacaz ne işe yarıyorki çöplüktür 1000 tllik olsa 1000 tllik takarım valla

peki senin dediğin ana kartı takarsam 100 fps alacagım yerde 250 mi alacagım bunu söyler misin
Hayır ama stabil ve güncel donanıma sahip olmuş oluyorsun. Isınma sorunu vs. daha az olacak, Type-C gibi çok önemli şeyler kazanacaksın. Anakart, en önemli parçadır. Ekran kartından vs daha önemli.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk

O zaman yoruma ihtiyacın yok anlaşılan forumda olmanında bir anlamı kalmıyor

faho60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Reis Reiss
O zaman yoruma ihtiyacın yok anlaşılan forumda olmanında bir anlamı kalmıyor
kanka donanımarsivinin sahibi bizzat testlerde gösterdi en iyi anakartla en çöp anakartla test yaptı aynı fps gerisi beni baglamaz

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
kanka donanımarsivinin sahibi bizzat testlerde gösterdi en iyi anakartla en çöp anakartla test yaptı aynı fps gerisi beni baglamaz

Ne kadar FPS o kadar iyi bilgisayar demek sanıyorsanız zaten daha fazla konuşmanın gereği yok kapatabilirsiniz konuyu

faho60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Reis Reiss
Ne kadar FPS o kadar iyi bilgisayar demek sanıyorsanız zaten daha fazla konuşmanın gereği yok kapatabilirsiniz konuyu
yemin ederim şu foruma geldigimden belli birtane zekalı bir insan yok herkes sallamasyon konusuyor

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
yemin ederim şu foruma geldigimden belli birtane zekalı bir insan yok herkes sallamasyon konusuyor

Sen önce Türkçe konuşmayı öğren sonra herhangi bir foruma girip PC için tavsiye alırsın

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Keşke içeriklerinizin kalitesine önem verdiğiniz kadar forum kitle kalitesine de önem verseniz takipçi kitlenizin çoğunluğu çocuklardan oluşuyor diye bazı durumlara göz yumulmamalı
@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz

faho60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Reis Reiss
Uygunsuz davranış
Keşke içeriklerinizin kalitesine önem verdiğiniz kadar forum kitle kalitesine de önem verseniz takipçi kitlenizin çoğunluğu çocuklardan oluşuyor diye bazı durumlara göz yumulmamalı
@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz

yalanın ortaya çıktı diye kudurmanı anlıyorum koçum sana soru soruyorum o anakartla bunu taksam ne değişcek diye type c girişi var diyorsun bukadar IQ sorunu yaşıyacağını bilsem sormazdım

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
yalanın ortaya çıktı diye kudurmanı anlıyorum koçum sana soru soruyorum o anakartla bunu taksam ne değişcek diye type c girişi var diyorsun bukadar IQ sorunu yaşıyacağını bilsem sormazdım
Nerde type c girişi var dedim ben göster bakalım

Top Bottom