Neler Yeni

Sistemimi Güncelliyorum. PSU yeterli olurmu ?

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,357
İsim
Hamza Ziya Üstün
Sakın 1600af den 2200g ye geçmek gibi bir hata yapmayın 1600 af tokatlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
O kasayı neden alıyorsun?
Elimdeki kasa pert ya çöplük diyebilirim Cooler Master Elite var bu eskilerden DVD Rom lu versiyonlu kasa artık kırılmaya başladı önleri oradan toz giriyor korkuyorum zarar gelicek diye kasayı araştırdım iyice o seçtiğim kasanın yorumlarına baktım herkes memnun kalmış ön tarafın 20cm lik 2 adet fan vardı bende çok şaşırdım ve çok hoşuma gitti o kasayı alıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sakın 1600af den 2200g ye geçmek gibi bir hata yapmayın 1600 af tokatlar
Hayır :D :D tam tersi

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Anladığım kadarıyla 1600af ve m2 ssd yükseltmesi yapacaksınız değil mi? Konularda daha açıklayıcı ve basit cümleler yazın ki karışıklıklar anlaşılma güçlükleri olmasın. Bu anladığım doğruysa psu size yetecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
Arkadaşlar peki aldığım 1600AF i ilk olarak hemen 4.2Ghz a çıkarsam direk oc lesem her zaman oc li bir şekilde kullanırsam ömrü kısalırmı veya ömrünü geçtim işlemcim zarar görürmü ?

Anladığım kadarıyla 1600af ve m2 SSD yükseltmesi yapacaksınız değil mi? Konularda daha açıklayıcı ve basit cümleler yazın ki karışıklıklar anlaşılma güçlükleri olmasın. Bu anladığım doğruysa PSU size yetecektir.
Kusura bakmayın topluca tüm sistemi yazdım zaten aşağı tarafta şuan ki güncel sistemim yazdığından dolayı öyle yazmayı düşündüm. Sanırım ben alıcağım kasanın yanında ekstra seçenek olarak sunulan 650W 80+ güç kaynağı ile birlikte alıcam galiba almışken garantiye almış olayım.

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Arkadaşlar peki aldığım 1600AF i ilk olarak hemen 4.2Ghz a çıkarsam direk oc lesem her zaman oc li bir şekilde kullanırsam ömrü kısalırmı veya ömrünü geçtim işlemcim zarar görürmü ?
O psu ile oc yapmamalısın. Doğru oc yaparsan sorun olmaz. tabii ki iyi soğutulması lazım. İyi soğutur ve doğru voltaj verirsen zarar görmez ömrü değişmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Elimdeki kasa pert ya çöplük diyebilirim Cooler Master Elite var bu eskilerden DVD Rom lu versiyonlu kasa artık kırılmaya başladı önleri oradan toz giriyor korkuyorum zarar gelicek diye kasayı araştırdım iyice o seçtiğim kasanın yorumlarına baktım herkes memnun kalmış ön tarafın 20cm lik 2 adet fan vardı bende çok şaşırdım ve çok hoşuma gitti o kasayı alıcam.
Kasa ışıklı-mışıklı ama CAM kutu, fiyatı da 550 TL falan
528577869_0.jpg

Bunu alıp pişmanlık yaşamak yerine, sen de git Guardian al.

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
kasayı değişin çok kötü frisby almayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
Kasa ışıklı-mışıklı ama CAM kutu, fiyatı da 550 TL falan
Alıntıyı görüntüle

Bunu alıp pişmanlık yaşamak yerine, sen de git Guardian al.
Bu dark guardian soğutma açısından nasıl acaba ? Pek görmedimde bu kendim bulduğum kasanında 36 yorumun hepsininde iyi soğuttu dediği güvencesi ile alıcaktım kasayı

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bu dark guardian soğutma açısından nasıl acaba ? Pek görmedimde bu kendim bulduğum kasanında 36 yorumun hepsininde iyi soğuttu dediği güvencesi ile alıcaktım kasayı
Soğutması iyi, önü mesh panel, 4 fan ile geliyor, istersen ekstra 4 fan daha takabiliyorsun.
Detaylı inceleme videosu var, aldığın zaman videodaki ürün geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
kasayı değişin çok kötü frisby almayın
Seçtiğim kasa frisby marka değil ama ?

Soğutması iyi, önü mesh panel, 4 fan ile geliyor, istersen ekstra 4 fan daha takabiliyorsun.
Detaylı inceleme videosu var, aldığın zaman videodaki ürün geliyor.
Tamamdır inceliyorum hemen Dark markasını bilirim çok kaliteli marka tanınır marka kasada sanırım güzel önü full mesh panel olduğundan o kasayı alıcam galiba

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Seçtiğim kasa frisby marka değil ama ?

Tamamdır inceliyorum hemen Dark markasını bilirim çok kaliteli marka tanınır marka kasada sanırım güzel önü full mesh panel olduğundan o kasayı alıcam galiba
Gamemax frisbynin alt markası

Top Bottom