Neler Yeni

Sistemlerde Windows Kurulu mu Geliyor?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Böyleyse o zaman tek tek aprca almak daha mantıklı değil mi? Birisinden rica edip PC toplattırdım da bu Windows kurma parça takma işlemleri gözümü korkutuyor.
tek tek parça aldığında daha pahalıya denk gelebiliyor. Hazır sistemler hazır olarak sana gelir ama internetten alırsan ekran kartını ayrı gönderiyorlar kendin takman lazım. Windows kurma basit internette yazılı anlatım da var video da var. En detaylısını seçip teker teker yaparsan sorun yaşamazsın

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
tek tek parça aldığında daha pahalıya denk gelebiliyor. Hazır sistemler hazır olarak sana gelir ama internetten alırsan ekran kartını ayrı gönderiyorlar kendin takman lazım. Windows kurma basit internette yazılı anlatım da var video da var. En detaylısını seçip teker teker yaparsan sorun yaşamazsın
O Windows indirme olayını öğrendim geçen 5 6 video izledim normalde 70 TL gibi uçuk fiyatı varmış

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
O Windows indirme olayını öğrendim geçen 5 6 video izledim normalde 70 TL gibi uçuk fiyatı varmış
deneme sürümünü indirirsin deneme bitince windows etkinleştir koyuyor ve galiba arka plan resmi kişiselleştirme kısıtlaması mı ne öyle bişey koyuyor. İnternette windows etkinleştiri nasıl kaldırabileceğini anlatan videolar var (bütün mesajlarım internette anlatan videolar var ile doldu .d)

Top Bottom