Neler Yeni

Sistemlerde Windows Kurulu mu Geliyor?

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Arkadaşlar ben bu pcler konusunda baya bilgisizim kusura bakmayın. Sitelerden aldığımız hazır sistemlerde windows kurulu mu geliyor?

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Adem
Hangi siteden aldığınızda göre değişir. Ama genellikle (%90 falan) freedos olarak gelir USB ile Windows yüklersin

ventioNN

80+ Platinum
Siteden siteye değişiyor. Deneme sürümlü geliyor bazıları.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
Arkadaşlar ben bu pcler konusunda baya bilgisizim kusura bakmayın. Sitelerden aldığımız hazır sistemlerde windows kurulu mu geliyor?
genellikle freedos geliyor. Bir başka bilgisayardan usb ye iso dosyasını atarsın pc ye takarsın kurulumu yaparsın. İnternette çok video var

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O işlem bilgi gerektiriyor mu? Hiç bir şey bilmiyorum Windows yukleme vb

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,823
İsim
Tandoğan Tan

Isaac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Talha
Instagram
isaacforwin
O işlem bilgi gerektiriyor mu? Hiç bir şey bilmiyorum Windows yukleme vb
Fazla bir bilgiye sahip olman gerekmez. Bilgisayarı USB Disk veya CD Disk olarak açıyorsun karşına zaten kurulum işlemi geliyor okuyarak da yapabilirsin yani bir şey bilmen gerekmez.

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
genellikle freedos geliyor. Bir başka bilgisayardan usb ye iso dosyasını atarsın PC ye takarsın kurulumu yaparsın. İnternette çok video var
Böyleyse o zaman tek tek aprca almak daha mantıklı değil mi? Birisinden rica edip pc toplattırdım da bu Windows kurma parça takma işlemleri gözümü korkutuyor.

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,887
İsim
Hamza Ziya Üstün
Bazı sitelere sorabiliyorsunuz windows ile gelip gelmediğini. Bazılarında da sistem toplarken parça değiştirme kısmında montaj hizmeti, driver kurulumu vs şeçenekler var driver kurulumu derseniz büyük ihtimal windows da yüklerler müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı sitelere sorabiliyorsunuz windows ile gelip gelmediğini. Bazılarında da sistem toplarken parça değiştirme kısmında montaj hizmeti, driver kurulumu vs şeçenekler var driver kurulumu derseniz büyük ihtimal windows da yüklerler müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz
*Hazır sistemler için geçerli

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Hocam sitesini hatırlamıyorum da bı sitede öyle vardı ve 100 TL civarıydı Windows deneme sürümü Abdullah abinin bı videosunda da bu deneme sürümü bedava demişti de kazıklamsk gibi olmuyor mu

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,823
İsim
Tandoğan Tan
Böyleyse o zaman tek tek aprca almak daha mantıklı değil mi? Birisinden rica edip PC toplattırdım da bu Windows kurma parça takma işlemleri gözümü korkutuyor.
Asla öyle gereksiz bir tedirginlik içine girmene gerek yok dostum :)

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,887
İsim
Hamza Ziya Üstün
Hocam sitesini hatırlamıyorum da bı sitede öyle vardı ve 100 TL civarıydı Windows deneme sürümü Abdullah abinin bı videosunda da bu deneme sürümü bedava demişti de kazıklamsk gibi olmuyor mu
100 TL civarıysa değmez, youtube da onlarca video var windows ve driver kurulumu ile ilgili, kolayca kurabilirsiniz.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Adem
USB portutunun neresi olduğunu , USB'nin bu porta nasıl takıldığını ve PC' nin açma tuşuna basmayı bilen herkesin yapabileceği bir işlem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,953
Üyeler
138,449
Son üye
MaDLoCK
Top Bottom