Neler Yeni

Öneri Sıvı soğutma önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
Bütçe
9000
Dostlar ryzen 5 7500f kullanıyorum , bi sıvı soğutma alacaktım bugünlere nasip oldu size zahmet kule tipi kullanmama taraftarıyım anakart güçlü pc yi upgrade edebilirim sağlam bi sıvı soğutma önerisi istiyorum sizden bütçem var uçuk bir fiyata gerek yok ama 8-9k arası okeyim. Bir de 240mm almayacağım 360mm önerirseniz müteşekkir olurum.

LoserIl

80+ Bronze
En kaliteli sıvı soğutmalardan biri (kasana sığmayabilir kalınlıktan dolayı) : ARCTIC Liquid Freezer III
Estetik açıdan çok güzel, işlemcini güzel soğutabilecek soğutucu: NZXT Kraken Elite 360

ARCTIC Liquid Freezer daha iyi soğutur ama o işlemciyi Nzxt kraken elite da rahatlıkla soğutur hem de estetik açıdan çok güzel durur karar senin.
ARCTIC sessizlik ve ömür açısından da biraz daha iyi 🤏🏻

Kasa modeli nedir?

Yardımcı olduysa rapor et kısmından en iyi cevap olarak işaretlersen sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En kaliteli sıvı soğutmalardan biri (kasana sığmayabilir kalınlıktan dolayı) : ARCTIC Liquid Freezer III
Estetik açıdan çok güzel, işlemcini güzel soğutabilecek soğutucu: NZXT Kraken Elite 360

ARCTIC Liquid Freezer daha iyi soğutur ama o işlemciyi Nzxt kraken elite da rahatlıkla soğutur hem de estetik açıdan çok güzel durur karar senin.
ARCTIC sessizlik ve ömür açısından da biraz daha iyi 🤏🏻

Kasa modeli nedir?

Yardımcı olduysa rapor et kısmından en iyi cevap olarak işaretlersen sevinirim
Cooler Master Haf500 kasa baya geniş sığar yüksek ihtimalle 2x200mm bile takabiliyorum :D

LoserIl

80+ Bronze
Cooler Master Haf500 kasa baya geniş sığar yüksek ihtimalle 2x200mm bile takabiliyorum :D
Hocam tek sorun fan genişliği değil bu soğutucunun radyatörü kalın olduğu için sığmıyor anakarta falan çarpıyor fanlar bazı durumlarda

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
ozan başaran
hocam ilerde ryzen 9 gibi bir işlemci mi takacaksınız? eğer öyle bir planınız yoksa frost commender gibi kule tipi fan da fazlasıyla yeter
sıvı soğutucu önerisi olarak arctic liquid freezer iii 360 alın daha da pahalı soğutuculara bakmayın her işlemciyi soğutur bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
Hocam tek sorun fan genişliği değil bu soğutucunun radyatörü kalın olduğu için sığmıyor anakarta falan çarpıyor fanlar bazı durumlarda
hmm anladım bu kasa da problem oluşturur mu hocam bilgin var mıdır ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ilerde ryzen 9 gibi bir işlemci mi takacaksınız? eğer öyle bir planınız yoksa frost commender gibi kule tipi fan da fazlasıyla yeter
sıvı soğutucu önerisi olarak arctic liquid freezer iii 360 alın daha da pahalı soğutuculara bakmayın her işlemciyi soğutur bu
hocam 7800x3d alacağım var o sebepten

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
Bilgim yok hocam biraz baktım internet de sığar gibi duruyor
indirime girmiş teknobiyotik de sanırım piyasasını bilmiyorum 6k gibi duruyor 5.3k düşmüş iyiyse vereceğim sipariş hocam

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,572
İsim
kilan embappe
Hocam işlemci izin 6K olduğunu ve yakında 9000 serisi ryzen islemcilerin geleceğini biliyorsunuz değil mi?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,865
İsim
Hacı
420mm desteği var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit

LoserIl

80+ Bronze
indirime girmiş teknobiyotik de sanırım piyasasını bilmiyorum 6k gibi duruyor 5.3k düşmüş iyiyse vereceğim sipariş hocam
Akakçeden bakabilirsin fiyat grafiğine ve en ucuzuna.
ÖNEMLİ: Inventus'ta ARCTIC Liquid Freezer serisi piyasadan (çoğu zaman) daha ucuz, oradan alabilirsin. Inventus akakçe de gözükmüyor o yüzden söylüyorum ayrıca bakman lazım

Top Bottom