Neler Yeni

Yardım Sıvı soğutucunun fanlarının pini nerde?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Deepcooler le500 sivi sogutucu aldim kullanim kulavuzlarinda pompasini 4-pin/CPU_FAN/CPU_OPT girislerinden birine takmam gerektigi yaziyor cpu_fan a taktim fanina geldiginde de aio_pump/w_pump/cpu_fan/cpu_opt den birine takmami istiyo cpu_fana ztn pompayi taktim ama anakartimda diger 3 unu bulamadim(asus a620m-k) yardimci olabilirmisiniz ACILL!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartin sitesine baktigimda tek 1 tane 4 pinli girisi oldugunu gordum coklayici gibi birsey varmi yada baska takabilecegim bir yeri

Yoksa sivi sogutucuyu iade edip hava sogutuyami gecmeliyim

Ekler

• Screenshot_20240710_045240_Chrome.png
    Screenshot_20240710_045240_Chrome.png
    56.2 KB · Hit: 27
Son düzenleme:

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Kadir Efe Ulusoy
N11 coolman 5 port 4 pinli fan coklayici var

140tl kargo ile atiyorum link

https://www.n11.com/urun/coolmoon-5...m-fan-kontrol-kablosu-37756682?magaza=koodmax sipariş ettim persembe-cuma şubeden teslim alıp test edeceğim benim sadece sysfan 2 tam sağlam ona takip herseyi başlayacağım

Hava soğutmaya geç derim ben led nasıl olsa sadece açık mavi yanacak onun yerine argb soketin varsa veya rgb Phantom Spirit al gaminggenden 1800tl ama tuf-rog-msi vs. Markalar hariç tüm 240mm sıvı sogutmalari tokatlıyor

Son düzenleme:

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,410
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Pompayi cpufan'a . Radyatör fanlarini sysfan veya chafan'a takmanın lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

https://www.n11.com/urun/coolmoon-5...m-fan-kontrol-kablosu-37756682?magaza=koodmax sipariş ettim persembe-cuma şubeden teslim alıp test edeceğim benim sadece sysfan 2 tam sağlam ona takip herseyi başlayacağım

Hava soğutmaya geç derim ben led nasıl olsa sadece açık mavi yanacak onun yerine argb soketin varsa veya rgb Phantom Spirit al gaminggenden 1800tl ama tuf-rog-msi vs. Markalar hariç tüm 240mm sıvı sogutmalari tokatlıyor
Hocam ben iade edip hava sogutucya gecmeyi planliyodum ama dedigin sogutucu iyi ama bir yil sonra blogunda acilma fln oluyo diyen vardi

Hocam sizce elimdeki sivi sogutuyu iade edip hava sogutucuyami geciyim

Yoksa coklayicimi aliyim

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Yok öyle birsey sallamış o kimse sıkıntı yaşamazsın aksine kule tipi çok daha uzun ömürlü

Top Bottom