Neler Yeni

Sivilce izi için krem önerisi

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
dostlarım totişinizden krem uydurmayınız bakın cilt rahatsızlıkları herkes için farklı nedenlerden kaynaklanablr farklı tedaviler gerektirir her ilaç her insanda farklı etki gösterebilir cilt hassastır geri dönüşü olmayacak hasarlar bırakablr bırakın dermatolog çözsün olayı

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Arkadaşlar selam,
15 yaşındayım sivilcelerime hiçbir şey yapmama rağmen iz bırakıyor geçen ay doktora gidip 2 krem yazmıştı ama kremi sürdükçe sivilce izlerimin oluştuğunu fark ettim şimdi sivilce izi için krem almak istiyorum ama randevu bulunmuyor.
Sizin bana eczaneden vs. alabileceğim sivilce izi için var mı?
Bazı yerlerde madecassol önerdiklerini gördüm kullanıp etkisini gören var mı acaba?
Randevu alabilirsem Roaccutane yazdırmak istiyorum ayrıca herkes kesin çözüm demiş.
Hocam doktorun asıl olayı zaten durumu kontrol edip ona göre ilaç yazmasıdır. Bazı krem kullanışlarda ilk çıkarıyor sonra azalıyor diye duydum. Roaccutane kullanan yakın dostumda da ilk kullanımdan sonra bayağı bir patlak verdi dışarıya sivilceler daha sonrasında dindi.

RaZeBoSs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Efe
dostlarım totişinizden krem uydurmayınız bakın cilt rahatsızlıkları herkes için farklı nedenlerden kaynaklanablr farklı tedaviler gerektirir her ilaç her insanda farklı etki gösterebilir cilt hassastır geri dönüşü olmayacak hasarlar bırakablr bırakın dermatolog çözsün olayı
Evet hocam haklısınız
Zaten en erken 2 hafta sonuna randevu alabiliyorum cumartesi-pazar günlerine randevu alıp gidicem.
Hocam doktorun asıl olayı zaten durumu kontrol edip ona göre ilaç yazmasıdır. Bazı krem kullanışlarda ilk çıkarıyor sonra azalıyor diye duydum. Roaccutane kullanan yakın dostumda da ilk kullanımdan sonra bayağı bir patlak verdi dışarıya sivilceler daha sonrasında dindi.
Evet hocam dediğiniz gibiymiş bende en yakın zamanda randevu alıp doktora gidicem.

• Beğen
Reaksiyonlar: MTBC
Top Bottom