Neler Yeni

Sivilceler için öneri

Tankman

80+ Bronze
Arkadaşlar cips çekirdek gibi sivilce yapan şeyler tüketmiyorum ama yüzümde habire sivilce çıkıyo böyle toplu çıkmıyo 1 tane çıkıyo tam gidiyo ardından başka yerde lak diye çıkıyo hergün duş alırım hijyenime özen gösteririm ama daha hayatım boyunca 1 tane krem sürmedim suratıma gratise falan gitsem ne almam lazım bu sivilceler için yaşım 18 ergenlik de bitti gitti ne önerirsiniz

Kara*

80+ Silver
Arkadaşlar cips çekirdek gibi sivilce yapan şeyler tüketmiyorum ama yüzümde habire sivilce çıkıyo böyle toplu çıkmıyo 1 tane çıkıyo tam gidiyo ardından başka yerde lak diye çıkıyo hergün duş alırım hijyenime özen gösteririm ama daha hayatım boyunca 1 tane krem sürmedim suratıma gratise falan gitsem ne almam lazım bu sivilceler için yaşım 18 ergenlik de bitti gitti ne önerirsiniz
Cildiyeye gitmen daha iyi olacaktır saçma sapan kremler sürmek yerine bi görünsen fena olmaz. Bazı kremler baya tehlikeli yüzdeki deriyi inceltiyor veya krem kullanan yakınlarına sor onlar önerir.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Gratis değil de MHRS'den cildiye bölümüne randevu alman daha mantıklı olabilir.

Rulep

80+ Gold
Kafa bir şey takarsan çıkıyor dove sabun kullanıyorum geçiriyor bir süre her gün kullandım azalınca bende azalttım yüzüm alışmasın diye şuanlık 1-2 günde bir falan kullanıyorum cildiyeciye gitsen olur

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Cildiyeye git ve hala ergenlik donemindesin 22-23e kadar

Top Bottom