Neler Yeni

Siyah ekran yiyorum ardından açık olan uygulama crash veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ata Mert MARMARA
Ryzen 3200g apu sistem kurdum ramlerim 2×8 2400 mhz gskill ve anakartım asus ex a320m gaming ancak bilgisayarı topladığımdan beri internette dolanırken bile siyah ekran yiyorum ve açık olan oyun veya uygulama crash veriyo. Parçaları garantiye yolladım işlemcim yenisiyle değişti diğer parçalarda sorun bulunamadı dediler ama sorun hala devam ediyo sizce nasıl düzelebilir bu hata kaç aydır uğraşıyorum her yolu denedim ama düzelmiyo(tüm sürücüler güncel hatta sürücülerin nerdeyse tüm sürümlerini denedim ama işe yaramadı)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ata Mert MARMARA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oyunu açmadan önce görev yöneticisini açtım ve siyah ekran verdiğinde parçaların değerlerini görmek istedim. Siyah ekran yediğim anda anlık olarak ekran kartı kullanımı(ryzen 3200g vega8) %100 oluyor. Onun dışında diğer parçaların değerleri normal görünüyor ama discord açıkken siyah ekran yediğimde ekran kartı sürücüm silinip yeniden yüklenmiş gibi yeni bir ses aygıtı bulundu (amd .....) yazısı çıkıyor. SSD kaynaklı bi sorun olabilir mi bilmiyorum :(
[/QUOTE]

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Oyunu açmadan önce görev yöneticisini açtım ve siyah ekran verdiğinde parçaların değerlerini görmek istedim. Siyah ekran yediğim anda anlık olarak ekran kartı kullanımı(ryzen 3200g vega8) %100 oluyor. Onun dışında diğer parçaların değerleri normal görünüyor ama discord açıkken siyah ekran yediğimde ekran kartı sürücüm silinip yeniden yüklenmiş gibi yeni bir ses aygıtı bulundu (amd .....) yazısı çıkıyor. SSD kaynaklı bi sorun olabilir mi bilmiyorum :(
[/QUOTE]
SSD kaynaklı olacağını sanmıyorum ama onun dışında bilgim yok maalesef.

Zırto

80+ Bronze
[/QUOTE]
SSorunu bilen yoksa windowsu formatlayıp temiz kurulum yapabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ata Mert MARMARA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SSorunu bilen yoksa windowsu formatlayıp temiz kurulum yapabilirsin
[/QUOTE]
5 kere temiz kurulum yaptım fakat değişen bişe olmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç