Neler Yeni

Öneri Siyah İşlemci Fanı Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ebubekir Kazak
İlgilendiği Kategoriler
pc bilgisayar oyunları
Bütçe
1000
Sorum başlıktaki gibidir, maalesef bütçem çok yok 1000 TL altı, 2 el vs fark etmez rgb olmayacak siyah renk bir kule tipi işlemci fanı almak istiyorum işlemcim i3 10105f(ısı değerleri yüksek değil ama stok fan çok ses yapıyor ve ısı arttığı zaman cpu kullanımı dalgalanıyor ve bazen fps drop yaşıyorum bu yüzden değiştirmek istiyorum)
önerilerinizi bekliyorum :)

Bünyamina

80+ Gold
Sorum başlıktaki gibidir, maalesef bütçem çok yok 1000 TL altı, 2 el vs fark etmez rgb olmayacak siyah renk bir kule tipi işlemci fanı almak istiyorum işlemcim i3 10105f(ısı değerleri yüksek değil ama stok fan çok ses yapıyor ve ısı arttığı zaman cpu kullanımı dalgalanıyor ve bazen fps drop yaşıyorum bu yüzden değiştirmek istiyorum)
önerilerinizi bekliyorum :)
Gaming gen tr de aşağıda yazdığım ürün var. 900tl işini görecektir. Fan sesi istediğinden fazla olabilir. Bu cpu kullanımı dalgalanmasıyla fps drop olayının alakası yok sistemin donanımsal yazılımsal ya da oyunun sorunlarından dolayı olabilir. Stok soğutucu da fena değil ben yerinde olsam o şekilde kullanmaya devam ederdim.

Thermalright Assassin X 120 Refined SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili​

Top Bottom