Neler Yeni

Sizce antivirüs programları işe yarar mı?

kenan3883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Şahan
Instagram
g.kenan.s
Yıllardır kafama takılan bir sorudur bu "Antivirüs programları işe yarar mı? Zararı varmıdır." Zararı yok ise bir virüs programı önerir misiniz?. :)

Bn_umit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ümit Altan
İşe yarar tabii AVG vardı galiba ücretsiz windows güvenlik duvarından iyi çalışıyor.

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
İşe yarar tabii ki birde paralı sürümse daha çok hizmet veriyorlar.

dostveviski

80+ Bronze
Tabii ki işe yarar. Güvenlik duvarından tut rootkit taramasına kadar normal bir kullanıcının yapamadığı işlemleri yapar anti-virüs programları. Artık Win10 Defenderin bir olayı kalmadı antivirus programın yoksa defender daha çok yoruyor sistemi. Şahsen Kaspersky satın aldım ve kullanıyorum performans bakımından muhteşem... Bundan önce de Trend Micro kullanıyordum internetten ucuz serial keyini satın alabilirsin.
Bu listeden de en iyi antivirüs programlarını görebilirsin ;

AknEfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Akınefe
eğer orjinal bir windowsun varsa zaten windows defender çok iyi koruyor bence gerek yok
yani bide tedbirliysen temiz bir kullanıcıysan np

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
DURMUŞ
evet işe yarar çünkü bilgisayarında goggle geçmişinden tut oyunlarda chatleer olsun bütün gereksiz şeyleri yok eder
ayrıca bilgisayrını denetler sureklı

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Aslında şöyle diyebiliriz. Eğer çok program dosya vb indiriyorsan kullan içlerinde virüs olabilir.
Ama ben bilmediğim dosyayı indirmem diyorsan anti virüs kullanma çünkü sistemi yavaşlatıyor. ✅

AknEfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Akınefe
widows defender iyi dedim ama arkadaşların dediği gibi paralı bir virüs programıysa dahada iyi korur mesela mcaffe

Top Bottom