Neler Yeni

Sizce bu bisiklet alınır mı?

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Utku Şeref
emin değilim sanki biraz hor kullanılmış yıpranmış alıcaksan git adamın yanına bin bisiklete biraz sür frenleri falan vitesleri dene bana hor kullanılmış gibi geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun yol falan yapacaksan corratec falan al ama fiyatı biraz tuzlu olur sıfırının

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şehir içinde çok sıkıntı olmaz ama uzun yolda kron sizi yarı yolda bırakır. bisiklet seçimini çok iyi yapmalısınız. kron önermiyorum.
Öneriniz nedir? Salcano NG serisi iyi mi uzun yol için max 100 km.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Model, özellik falan belirtmemiş bir satıcı, ben olsam almazdım. Atachu'nun da dediği gibi Kron markasına asla yaklaşmam. Tabii siz basit şeyler yapıyorsanız idare edersiniz.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
şehir içi ve uzunyol dışında kullanmmayı düşünmüyorsanız downbar bir bisiklet öneririm. downbar konusunda pek bir bilgim yok malesef. salcano carraro gibi bilindik ve güvenilir markaların bisikletlerini araştırabilirsiniz

mwxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Berke Savaştürk

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
Model, özellik falan belirtmemiş bir satıcı, ben olsam almazdım. Atachu'nun da dediği gibi Kron markasına asla yaklaşmam. Tabii siz basit şeyler yapıyorsanız idare edersiniz.
Çok fazla uzun yola giden birisi değilim arada sırada gidebilirim.
şehir içi ve uzunyol dışında kullanmmayı düşünmüyorsanız downbar bir bisiklet öneririm. downbar konusunda pek bir bilgim yok malesef. salcano carraro gibi bilindik ve güvenilir markaların bisikletlerini araştırabilirsiniz
Bu bisiklet nasıl sizce?

alpidogan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Alperen Doğan
Bütçeni bilmiyorum ilan kaldırılmış ama Mosso Legarda serisi orta karar güzel bir bisiklettir. Kadrosunu da mosso kendisi ürettiği için o fiyat bandında alabileceğin en yüksek donanımlı bisiklet olur. Dağ bisikleti mecbur değilseniz almayın derim ciddi efor farkı oluyor. Eğer çok bozuk yollardan gidecekseniz de Legarda'nın ön amortisörlü modellerini düşünebilirsiniz ama dağ bisikleti yorgunluktan başka bir şey değil. Ayrıca eğer 90kg üstü değilseniz disk fren size eziyetten ve bakım masrafından başka bir şey getirmeyecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,971
Üyeler
156,414
Son üye
poem
Top Bottom