Neler Yeni

Sizce bu sistemi almalı mıyım yoksa beklemeli miyim?

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Aslına bakarsan bu zamana kadar yapılmış Da sistemleri ortalama 5k bütçelerde olmuştu ve performansları da yakındı birbirlerine, ancak şimdi fiyatların fırlamasıyla Donanım Arşivinin seçeceği bir tercih olması gerekiyor ya gücü ya da fiyatı aynı tutacak benim düşünceme göre ama muhtemelen fiyatı tutacaktır miningcilerden az da olsa arınmak adına...
Ama DA Bu fiyata sistem yaparsa kendi kalitesinde yapamaz o yüzden bütçeyi yüksek tutar diye düşünüyorum(sonuçta 5kya şu anda 1650s yapabilir max)

Tyİlker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
İlker Koca
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri, İç Donanımlar ve Konsollar
Ama DA Bu fiyata sistem yaparsa kendi kalitesinde yapamaz o yüzden bütçeyi yüksek tutar diye düşünüyorum(sonuçta 5kya şu anda 1650s yapabilir max)
Evet, dediğim gibi o da ihtimaller arasında ben mininge göre öyle düşünmüştüm ama muhtemelen zaten ikisinden birisi olacaktır.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi
DA 5 sistem bu fiyata olmaz bence
6000 TL bandında olmasına gerek yok f/p olursa bütçemi ona göre yükseltirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslına bakarsan bu zamana kadar yapılmış Da sistemleri ortalama 5k bütçelerde olmuştu ve performansları da yakındı birbirlerine, ancak şimdi fiyatların fırlamasıyla Donanım Arşivinin seçeceği bir tercih olması gerekiyor ya gücü ya da fiyatı aynı tutacak benim düşünceme göre ama muhtemelen fiyatı tutacaktır miningcilerden az da olsa arınmak adına...
benim düşünceme göre (gtx1660 içerirse tabii) fiyatı 7000tl bandında olur (tahminimce böyle çünkü gtx 1660 sistem piyasada 8000 TL ile bulunuyor indirim takip edilirse)

Top Bottom