Neler Yeni

Sizce Doktordan Rapor Alabilir Miyim?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Arkadaşlar bir vize sınavında telafiye girmek istiyorum, çalışamadım maalesef. Sizce doktordan rapor almamın bir yolu var mı? Sınav 12 gün sonra, aslında vakit var ama o süreçte diğer sınavlara çalışmam lazım ve programda bu derse yer kalmadı. Rapor alabilir miyim sizce? Üniversiteli olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Harun Duman
alırsınız, bende almayı düşünüyorum vizeler malum hocam, en kolay sağlık ocağından alabilirsiniz, mide bulantısı, ishal gibi şikayetiniz olduğunu günde normalden fazla tuvalete çıktığınızı söyleyin, vizeler içinde rapor isteyin

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,968
İsim
Mert Can Ergün
Vermezler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üniversiteler bu gibi durumlar için her raporu kabul etmiyor. Benden direkt heyet raporu istemişti :)
Gerçek hasta olsa bile mi heyet raporu istiyorlar

Mert

80+ Silver
Vermezler

Evden çıkamayacak durumdaydım, kabul etmem dersten kalırsın dedi sevgili hocamız. Farklı şehirdeki okuluma gidip sınava vizeye mecburen.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alırsınız, bende almayı düşünüyorum vizeler malum hocam, en kolay sağlık ocağından alabilirsiniz, mide bulantısı, ishal gibi şikayetiniz olduğunu günde normalden fazla tuvalete çıktığınızı söyleyin, vizeler içinde rapor isteyin
Hocam işte inandırıcı ve test edemeyeceği bir şey lazım, boğazım ağrıyor desem bakar anlar mesela. Bir de rapor yazmaya değer bir durum olmalı işte bir günlük.

Üniversiteler bu gibi durumlar için her raporu kabul etmiyor. Benden direkt heyet raporu istemişti :)
Hocam geçen sene gerçekten hastaydım ve rapor aldım devlet hastanesinden, kabul edildi. Benim istediğim şey ise gerçekten hasta olmadan alabilmenin bir yolu, gerçekten hasta isen ve aldığın raporu kabul etmiyorsa aşırı saçma. Ne olması lazım yani kalp nakli fln mı?

Evden çıkamayacak durumdaydım, kabul etmem dersten kalırsın dedi sevgili hocamız. Farklı şehirdeki okuluma gidip sınava vizeye mecburen.
Hangi üniversite bilmiyorum ama genelde hoca onu görmüyor zaten, fakültede öğrenci işlerine veriyorsun, onlar kabul ediyor ya da etmiyor. Sonuç olarak hocaya mazereti olduğu için sınava giremeyenlerin olduğu bildiriliyor ve hoca belli süre sonra mazeret sınavı yapıyor. Yapmam, yapamam deme gibi bir durumu olmuyor.

Vermezler

Veriyorlar hocam, ben gerçekten hasta iken aldım ve başka şekilde alanları da gördüm. Doktor tanıdığın olsa zaten her türlü halledersin de o zaman buraya yazmazdım zaten :)

Top Bottom