Neler Yeni

Sizce Hangi Fanı Almalıyım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
4 taneye ihtiyacınız var ise direk 4 lü olanı alın, tabii onların kablosunu vs. de düşünmelisiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda Baltaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 taneye ihtiyacınız var ise direk 4 lü olanı alın, tabii onların kablosunu vs. de düşünmelisiniz.
bende msi b550 a pro var anakarta bakac tane baglayabılırm acb
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç tanesşnş anakrta takabılırm veya 4 unude nasıl takabılır yardımcı olursan cok mutlu olurm

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
bende msi b550 a pro var anakarta bakac tane baglayabılırm acb

kaç tanesşnş anakrta takabılırm veya 4 unude nasıl takabılır yardımcı olursan cok mutlu olurm

İşlemci fanını saymaz iseniz anakartta bi 3-4 tane daha yuva var gibi. En kötü çoklayıcı ile tek girişten 4 fana kadar güç verirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda Baltaş
İşlemci fanını saymaz iseniz anakartta bi 3-4 tane daha yuva var gibi. En kötü çoklayıcı ile tek girişten 4 fana kadar güç verirsiniz.
birde ben buları takdım dıyelım gucunu anakrtakş uygulamadan hızını aylayabılırmızyım bırde hangı gırısler

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
birde ben buları takdım dıyelım gucunu anakrtakş uygulamadan hızını aylayabılırmızyım bırde hangı gırısler

yalnız ürünü bir daha inceledimde, bu 4 lü fan seti molex uçluymuş. Direk güç kaynağından çıkan kabloya takabilirsiniz hızını kontrol edemessiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda Baltaş
yalnız ürünü bir daha inceledimde, bu 4 lü fan seti molex uçluymuş. Direk güç kaynağından çıkan kabloya takabilirsiniz hızını kontrol edemessiniz.
dark olanı takabılırmıyım anakarta

varsa onerın anakarta takılanlarda onreırsen sevınırm

Son düzenleme:
Top Bottom