Neler Yeni

Sizce hangi gamepadi almalıyım?

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
FIFA için geçen sene F310 almıştım. Bozuldu hemen 3-4 ay içinde. Sonra XBOX Gamepad aldım. Çok rahatladım ve çok iyiydi. XBOX Gamepad alabiliyorsan ikinci elden; Dolap, Sahibinden gibi yerlerden garantili şekilde alabilirsin.

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
FIFA için geçen sene F310 almıştım. Bozuldu hemen 3-4 ay içinde. Sonra XBOX Gamepad aldım. Çok rahatladım ve çok iyiydi. XBOX Gamepad alabiliyorsan ikinci elden; Dolap, Sahibinden gibi yerlerden garantili şekilde alabilirsin.
f710 almıştım bende, hemen arıza yaptı, 6 ay sahipliğini yaptım 3küsür ayı bunun serviste geçti. Xbox 9.nesil aldım, küçük geldi biraz ama alıştım. Fifa23 oynuyorum aktif ve rahatım. Fifa 23 oynuyor isen istersen oynayabiliriz.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
f710 almıştım bende, hemen arıza yaptı, 6 ay sahipliğini yaptım 3küsür ayı bunun serviste geçti. Xbox 9.nesil aldım, küçük geldi biraz ama alıştım. Fifa23 oynuyorum aktif ve rahatım. Fifa 23 oynuyor isen istersen oynayabiliriz.
XBOX gamepad güzel. F310 ile saatler oynayınca ellerim ağrıyordu. XBOX hem rahat hem daha iyi dönüyor joystickleri.
Kendi hesabımı satmıştım. Arkadaşımın hesaptan oynuyordum da aşırı sıkıcı geldi kimse yok, her oyuncu 99 zaten. Sıkıldım sildim. Şimdi bugün EAFC 24 yükleyeceğim yine arkadaşımın hesabı. Beğenirsem hesap satın alacağım. FIFA 23 yüklü olsaydı oynardık.

Top Bottom