Neler Yeni

Sizce hangi işlerde çalışmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kaçakçı
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı
Arkadaşlar 15 yaşındayım yaz tatilinde evde boş boş oturuyorum param da yok babam tek kuruş da vermiyor zaten o yüzden işte çalışmaya karar verdim cafelerde iş buldum (garsonluk) babama söyledim bana dedi cafelerde nargile içine uyuşturucu koyuyorlar gibi alakasız şeyler söylüyor😂 durumcude iş buldum babam bu seferde diyor durumculerde bazı patronlar sana poşet verir madde koyar seni haberin olmadan kurye yapar diyor polisler uyarıyor milleti falan
Kısacası bı turlu buldugum her işe bı şeyler uydurup göndermiyor sizce babamın gitmeme izin vereceği bir iş hangisidir. Hem de bana göre olan

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kaçakçı
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladığım kadarıyla baban satıcı herkeside kendisi gibi sanıyor
Hayır babam öğretmen ama Van'daki esnafa güvenmiyor her işe on yargıyla yaklaşıyor o yüzden hiçbir işe giremiyorum ondan izin almadan gitsem işyerine gelip kulağımdan tutup eve getirir bu yüzden onun izin verecegi bir iş bulmaya çalışıyorum ama olmuyor

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kuaför de çırak olabilirsin marangoz da yardımcı olabilirsin orada uyuşturuculuk bir durum olmaz 😁

-CrawL

80+ Gold
Garsonluk yapsan iyi olur aslında insanlarla doğru düzgün diyaloğa girmeyi öğrenirsin. Cebindedir yaşına göre güzel para girer.

Kara*

80+ Silver
O yok bu yok abi baban bunlara kafayı niye fazla takıyor? Anladık o illerde kaçakçılık vs. o tür şeyler yaygında cafe ortamında seni piyon olarak kim kullanacak ya kahdskhd gir kendine göre bir yere olmadı bilgisayarcı gibi yerlere bir göz gezdir.

Top Bottom