Neler Yeni

Öneri Sizce hangi laptop tercih edilmeli

Witty8945

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Bütçe
27000

Witty8945

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden lenovo önerdiğinizi sorabilir miyim, ssd ve ram olarak aynı olmasına karşın 1000 TL fiyat farkı arada ve ekranın gecikme süresinin 35-40ms olduğunu söyleyenler var (kesin emin değilim bu konuda) son olarak da 95W 4050 olduğunu yazmışlar. Arkadaşım zamanında lenovodan çok çekmişti onun da verdiği bir korku var açıkçası.

Emsal

80+ Silver
90+15 watt olması lazım
4050 laptop
4060 kasa kullanıyorum,
rtx 4070 asus tuf, 4050 msi, 4060 hp, 90 watt üstü farklı modeller kullandım,
laptopta öncelik işlemci gücüne bakın, 7640 hs muazzam 90 watt üstü rtx hemen hepsi aynı seviyede.
+lenovo loq'un kasa kalitesi, paneli ve pek çok özelliği 10 watt fazla makinelerden kat kat iyi ve performansı da daha iyi,
yazılımı, biosu sorunlu, darboğazlı ürünler yerine alın geçin,
imkan varsa gidin inceleyin zaten. o yüzden sıcak fırsat bu ürün, fason üretim değil. herhangi bir sorunu yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam loq lar beğeniyorlar çok büyük oranda işlemciden dolayı attım
Ekran kartı Watt değeri 4050 için yeterli zaten
Ekran değerlerini bilmiyorum ancak zannımca nitro 16 hariç bu fiyat bandında zaten ekranlar iyi değil

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qlzey-007-pm-HBC00005CKU7P
.
https://www.hepsiburada.com/monster...a=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail
Öncelikle iyi akşamlar, üstteki iki laptop arasında kaldım nitro biraz daha ucuz ama doğal olarak da ssd ve ram tarafında daha düşük kalıyor, fiyat farkından da hem ekstra ram hem de 512gb ssd karşılanamaz gibi geldi o yüzden arada kaldım sizin fikirleriniz nelerdir, şimdiden teşekkürler herkese.
Arkadaşın attığı lenovo soğutma ve işlemci olarak daha iyi. Ekran paneli hakınnda kaynak oldukça önemli. Hepsi doğru olmuyor araştırmak lazım. Eğer bu fiyata ACER nitro 16 modeli indiirmi bitmeseydi daha iyi olurdu . Ama Şuanlık bu model daha mantıklı.
birde attıklarınız arasında olmasını istiyorsanız bunu seçin ,ssd daha yüksek daha güvenli satıcı

Witty8945

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam loq lar beğeniyorlar çok büyük oranda işlemciden dolayı attım
Ekran kartı Watt değeri 4050 için yeterli zaten
Ekran değerlerini bilmiyorum ancak zannımca nitro 16 hariç bu fiyat bandında zaten ekranlar iyi değil
Arkadaşın attığı lenovo soğutma ve işlemci olarak daha iyi. Ekran paneli hakınnda kaynak oldukça önemli. Hepsi doğru olmuyor araştırmak lazım. Eğer bu fiyata ACER nitro 16 modeli indiirmi bitmeseydi daha iyi olurdu . Ama Şuanlık bu model daha mantıklı.
birde attıklarınız arasında olmasını istiyorsanız bunu seçin ,ssd daha yüksek daha güvenli satıcı
İkinize de teşekkür ederim, son kararı verip alacağım en son ama lenovo yattı aklıma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,988
Üyeler
152,386
Son üye
onurcengz
Top Bottom