Neler Yeni

Sizce hangi yoldan ilerlemeliyim?

mesutsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mesut Sarıkaya
Şimdi aklımda şöyle bir şey var pc parçalarını teker teker alacağım. En sona da ekran kartı ve işlemciyi bırakacağım. Onları taksit ile halledeceğim zaten. Ama şimdi istediğim parçalara hazır sitem de çıkabilir. Ama hazır sistemlerde sadece bir parçaya odak verdikleri için diğer parçalar kalitesiz oluyor. Fakat bayağı avantajlı oluyorlar. Sizce teker teker mi toplamalıyım yoksa sistem beklemeli miyim?

Arif

80+ Bronze
teker teker topla, kaliteli parça toplamak önemli. hazır sistemlerin çoğu parçası ucuz.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Şimdi aklımda şöyle bir şey var pc parçalarını teker teker alacağım. En sona da ekran kartı ve işlemciyi bırakacağım. Onları taksit ile halledeceğim zaten. Ama şimdi istediğim parçalara hazır sitem de çıkabilir. Ama hazır sistemlerde sadece bir parçaya odak verdikleri için diğer parçalar kalitesiz oluyor. Fakat bayağı avantajlı oluyorlar. Sizce teker teker mi toplamalıyım yoksa sistem beklemeli miyim?
Arkadaş haklı. Teker teker topla.
Önce AMD yada Intel hangisini seçeceksin onla başla ve DDR5 güncel bir sistem olsun.
Ona göre bir kart tavsiyesi elbet gelir

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
İbrahim Toglu
Pahalı olan parçaları peşin fiyatına taksitle alabilirsin.Hatta bana kalırsa tüm parçaları taksitle al benim bildiğim 1500-2000 TL üstü ürünlere peşin fiyatına 3 taksit yapıyor çoğu yer. Kolay kolay bozulmayan parçalar (psu-ram) vs ikinci elde daha ucuza bile bakılabilir piyasa geniş.Burada soru sorarsınız fiyatına göre yardımcı oluruz.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
butce yuksekse tek tek
dusukse hazir.

mesutsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mesut Sarıkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pahalı olan parçaları peşin fiyatına taksitle alabilirsin.Hatta bana kalırsa tüm parçaları taksitle al benim bildiğim 1500-2000 TL üstü ürünlere peşin fiyatına 3 taksit yapıyor çoğu yer. Kolay kolay bozulmayan parçalar (psu-ram) vs ikinci elde daha ucuza bile bakılabilir piyasa geniş.Burada soru sorarsınız fiyatına göre yardımcı oluruz.
Hocam açık söyleyeyim ben 2. el piyasasına uzağım. Çok sevmem ikinci el. Güvenemiyorum nedense. Hem Pendikte adam akıllı satıcı yok.

asko56

80+ Bronze
teker teker toplama sana kaç aya patlayacak direk hepsini tek tek mi alıcaksın

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
İbrahim Toglu
Hocam açık söyleyeyim ben 2. el piyasasına uzağım. Çok sevmem ikinci el. Güvenemiyorum nedense. Hem Pendikte adam akıllı satıcı yok.
E o zaman peşin fiyatına taksit. Tek tek alırsınız indirime girdikçe parçalar.

Top Bottom