Neler Yeni

sizce indirimi bekliyeyimmi?

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Arkadaşlar ben 50 TL daha ekleyebilirsem arctis 1 alıcam. İncehesap gaming gecesi indirimlerine girmesini bekliyorum 1 aydır. ama girmiyor. bu hafta yine bekliyeceğim fakat gaming gecesinde ürün alanlar mağdur oluyorlarmış kargolar çok geç felan geliyormuş. sizce gaming gecesinde indirime girerse alayımmı? yoksa başka yerden mi alayım?

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
Arkadaşlar ben 50 TL daha ekleyebilirsem arctis 1 alıcam. İncehesap gaming gecesi indirimlerine girmesini bekliyorum 1 aydır. ama girmiyor. bu hafta yine bekliyeceğim fakat gaming gecesinde ürün alanlar mağdur oluyorlarmış kargolar çok geç felan geliyormuş. sizce gaming gecesinde indirime girerse alayımmı? yoksa başka yerden mi alayım?
Başka yerden al 50 TL için kargoyu bekleme

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Ben incehesap'tan Gaming Gecesinde ram aldım ve ertesi gün kargoya verildi. Stoklarla alakalı bir şey olabilir. Fiyatı cidden iyi olursa bence alabilirsiniz. Biraz beklersiniz ama fiyat farkına değer bence.

TechNobum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Mahmut Efe Colak
Bekle bence. ama kargo surecı uzun sürer bu donemde
TechNoBum ^3

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben incehesap'tan Gaming Gecesinde RAM aldım ve ertesi gün kargoya verildi. Stoklarla alakalı bir şey olabilir. Fiyatı cidden iyi olursa bence alabilirsiniz. Biraz beklersiniz ama fiyat farkına değer bence.
350 TL ye düşerse eğer tam bütçemde ama kargo sorunundan dolayı 400 TL ye mi alsam diye düşündüm

Top Bottom