Neler Yeni

Sizce kuryeyi şikayet etsem mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir
Ben güvenilir bir yerden iphone 14 pro aldım kurye beni aramadı kamera kayıtlarından izlediğimde ise kurye demir kapıdan elini geçirip telefonun olduğu koliyi öylece bırakmış yükseklik fazla değil ama yine de öyle alçak da değil 30 cm gibi yükseklikti tamam kargo kolisinin içinde hava yastığı bağlı bir kutunun içinde olabilir ama çok kötü bir hareket ucuz bir şey olsa bu kadar düşünmezdim gerçekten.

Hava yastığı dediğim şey görseldedir.

Sizce bu şekilde yapıldığı için telefon ileride sorun çıkarır mı? Kuryeyi şikayet etmem gerekir mi sizce?

Ekler

• IMG_2212.jpeg
    IMG_2212.jpeg
    2.8 MB · Hit: 63

Mert

80+ Silver
Görmediğin yerde o kutuları yeterince atıp tutuyorlar zaten, merak etme. Hiçbir şey olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Kuryenin uyarılması lazım ama umarım işinin son verilmesi tarzı birsey olmaz

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
slm
Normalde olsa çalışandır insandır emeğiyle para kazanmak zor derim ama hassas bir ürün ne kadar korunaklı olsa da araması gerekird kargo şirketleri gerçekten bu durumda kötü ama yine de arkadaşın yaptığı doğru gelmedi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sana gelinceye kadar top gibi oynuyorlar paketle bence gerek yok.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Ben güvenilir bir yerden iphone 14 pro aldım kurye beni aramadı kamera kayıtlarından izlediğimde ise kurye demir kapıdan elini geçirip telefonun olduğu koliyi öylece bırakmış yükseklik fazla değil ama yine de öyle alçak da değil 30 cm gibi yükseklikti tamam kargo kolisinin içinde hava yastığı bağlı bir kutunun içinde olabilir ama çok kötü bir hareket ucuz bir şey olsa bu kadar düşünmezdim gerçekten.

Hava yastığı dediğim şey görseldedir.

Sizce bu şekilde yapıldığı için telefon ileride sorun çıkarır mı? Kuryeyi şikayet etmem gerekir mi sizce?
Keşke açmadan direkt ben bu ürünü alamam diyip iade etseydin.

Nedox

80+ Bronze
Adam Allah bilir kaç saattir calisiyor bilerek atmamis akli yerinde olmayabilir. Eğer sıkıntı gözükmuyorsa hem sen uğraşma hem adamı. Zaten 3 kuruş kazaniyorlar.

Top Bottom