Neler Yeni

Sizce masaüstü mü laptop mu

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
Ünide yazılım okumak istiyorum ve laptoplar aşırı pahalı onun yerine abdullah abinin yaptığı sistemi alsam mantıklı mı ge büyük ihtimalle mezuna kalıcam

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,691
İsim
Oğuz Oğuz
Ünide yazılım okumak istiyorum ve laptoplar aşırı pahalı onun yerine abdullah abinin yaptığı sistemi alsam mantıklı mı ge büyük ihtimalle mezuna kalıcam
Mezuna kalacaksan al.
Oyunda oynarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

1,5 sene sonra kim öle kim kala.

Jokester

80+ Bronze
bu arada öğrenme aşamasında kesinlikle laptop. bende full stack developer olarak çalışıyorum. öğrenme aşamasında laptopu alıp birilerine danışmak her zaman güzel oluyordu. hatta birlikte kodlama gibi etkinlikler oluyor onlarada katılırsın.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,691
İsim
Oğuz Oğuz

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu arada öğrenme aşamasında kesinlikle laptop. bende full stack developer olarak çalışıyorum. öğrenme aşamasında laptopu alıp birilerine danışmak her zaman güzel oluyordu. hatta birlikte kodlama gibi etkinlikler oluyor onlarada katılırsın.
Anlıyorum yani zaten sınav senesi olduğum için ve mezuna kalacağım için evden oek çıkacağımı sanmıyorum mesela ileride satadabilirim bunu dimi

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,691
İsim
Oğuz Oğuz
bu sene dgsye bende giricem aöf için.
Geçen sene girdim 0 çalışma ile mattan 24 yaptım
Türkçe işaretlemedim.
Kural varmış puanım hesaplanmadı.
O kadar takip etmedim sen anla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlıyorum yani zaten sınav senesi olduğum için ve mezuna kalacağım için evden oek çıkacağımı sanmıyorum mesela ileride satadabilirim bunu dimi
Evet satarsın

Top Bottom