Neler Yeni

Sizce nasıl yapabilirim???

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
mert doğan
Merhabalar Yakın zamanda oda değiştireceğim şu anki odamda pc dışında hiç bir şey yok 1 adet telefon kontrollü rgb şerit led alacağım ( varsa bildiğiniz atarsanız sevinirim ) ve sonraki konumuz gaming oda yapmayı planlıyorum aylık ortalama 1k fln alıyorum led vb aldıkdan sonra gamer odası için ne yapabilirim ( dekor ) vb bir adet L masa yaptıracağım kendi odanızdaki dekorların linkini vb atarsanız sevinirim ve sizce ne almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Uzun huysuz
Duvarların boya leş gibi ise boyat yada kendin boya.Eğer sıkıntısı yoksa masa halı raflar ama aylık 1 bin 1000 ₺ alıyorsan çok zor.

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
mert doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Duvarların boya leş gibi ise boyat yada kendin boya.Eğer sıkıntısı yoksa masa halı raflar ama aylık 1 bin 1000 ₺ alıyorsan çok zor.
Yani duvarları ailem boyayacak yakın zamanda yeni pc aldım o yüzden çok dara sokmak istemiyorum yani masa halı konusunda yardım ederler ben figür fln istiyorum onları kendim alıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Uzun huysuz
Yani duvarları ailem boyayacak yakın zamanda yeni pc aldım o yüzden çok dara sokmak istemiyorum yani masa halı konusunda yardım ederler ben figür fln istiyorum onları kendim alıcam
Güzel raflar al onlara figür koy.Tamamen senin yaratıcılığın.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,565
İsim
Muhammet Çağrı
Hot wheels arabalar alıp onlara özel raflar var ondan alabilirsin

Top Bottom