Neler Yeni

Sizce neyi tercih etmeliyim?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaslar yeni bir telefona ihtiyacim var ve 35K bandina kadar cikabilirim. Ama benim telefon ile genel olarak bir isim yok. O fiyata apple olark Iphone 13 falan var ama apple takintimda yok yani diyelimki 35k bandina ciktim s24 alirim sahsen. Fakat soyle bir seyde var s24 gibi bir telefona da ihtiyacim yok. Cunku telefonda yaptigim maks aktivite instagramda gezinip video izlemek. Oyunla falan gram isim yok yani. Ondan dolayi sizce 15-20k ya kamerasi ve bataryasi fiyatina gore iyi olan bir telefon alip kalan parayi ileride degerlendirmek mi daha mantikli yoksa direkt s24 alip gecmek mi? Ya dedigim gibi s24 gibi bir telefona da ihtiyacim yokta almisken en iyisini almakta iyi olabilir. Ama diyelim ki 15-20k ya bir sey aldim geri kalan parayi mesela soyle kullanabilirim. Universiteye gectigimde ailem illa ki laptop icin belirli bir butce verir ama ustune ben ekleyip daha iyi bir sey alabilirim. 2. secenek ise su an ki bilgisayarimi upgrade edebilirim de ona ihtiyacim yok gibi. Cunku istedigim her oyunu iyi kotu oynarim muhtemelen. Zaten oyunlarla da aram acildi su son senede sadece arkadaslarla girersek giriyorum o da valo,pso falan yani oyle guclu oyunlar degil. Son secenegim ise para deger kaybetmesin diye (yatirim amacli degil zaten 18 alti oldugum icin hisse cart curt o islere giremiyorum en azindan param deger kaybetmesin diye) altin alabilirim. Sizce ne yapmaliyim?

Top Bottom