Neler Yeni

Sizce Sistemi Almalımıyım Yoksa Bekleyeyim mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem Köken
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem Köken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
alperen özdemir

şuan param denkleşiyo ama sistemi aldıktan sonra daha f/p sistem gelir diye korkuyorum

sizce beklemeli miyim yoksa alayım mı
hocam yarın akşama saat 22.00 dan sonra beklerseniz gamnig gecesi var incehesap da uygun fiyatlı bir sistem bulursanız alırsınız diyelim ki bulamadınız ya beklersiniz ya da sistemi alırsınız karar sizin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca eğer bilgi yanlış değilse pchocası bu ay 3 tane sistem toplayacağız mı ne demiş bilginin doğruluğunu bilmiyorum fakat eğer bilgi doğruysa belki kafanıza yatan uygun bir sistem çekebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem Köken
hocam yarın akşama saat 22.00 dan sonra beklerseniz gamnig gecesi var incehesap da uygun fiyatlı bir sistem bulursanız alırsınız diyelim ki bulamadınız ya beklersiniz ya da sistemi alırsınız karar sizin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca eğer bilgi yanlış değilse pchocası bu ay 3 tane sistem toplayacağız mı ne demiş bilginin doğruluğunu bilmiyorum fakat eğer bilgi doğruysa belki kafanıza yatan uygun bir sistem çekebilirsiniz
evet duydum inşallah bana uygun bir şey çıkarda yapıştırırım direkt

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Alev Fırtınası
O kadar f/p bir sistem değil o yüzden bekleyin. 29100'e 7700 xt'lisi vardı haftalardır keşke kaçırmasaydınız bugün bitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem Köken
O kadar f/p bir sistem değil o yüzden bekleyin. 29100'e 7700 xt'lisi vardı haftalardır keşke kaçırmasaydınız bugün bitti
daha çok çıtamı arttıramıyorum sadece vade farksız taksist olursa 30 a kadar düşünülür

Top Bottom