Neler Yeni

Sizce sistemimi servis için itopyada bırakmalı mıyım?

no-name

80+ Silver
Hazır sistemimin psu tuşunda sorun var ve coil whine var ekran kartında mı psuda mı bilmiyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda ekran kartı demonte şekilde getirin dediler alalı 1 sene olmadı garantisi devam ediyor. Başına bir sorun gelmez değil mi veya bana ne tavsiye edersiniz bu konuda?

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Parçalarını çalabilirler. En iyisi, bildiğin ve güvendiğin bir mahalle bilgisayacısına götürmek

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hazır sistemimin psu tuşunda sorun var ve coil whine var ekran kartında mı psuda mı bilmiyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda ekran kartı demonte şekilde getirin dediler alalı 1 sene olmadı garantisi devam ediyor. Başına bir sorun gelmez değil mi veya bana ne tavsiye edersiniz bu konuda?
Arkadaşım sürekli fps drop yediği için defalarca servise gönderdi parça değişimini bırakın sorun tespiti bile yapmadılar her seferinde test edildi problem yok diyerek geri yolladılar Allah'tan thh başvurusu onaylandıda sistemi iade edebildi gözle görülür bir sorun olmadığı sürece kolay kolay cihazın kusurlu olduğunu kabul etmiyorlar bende da v5 aldım psu 1. aydan itibaren sürtme sesi yapmaya başladı alalı 10 ay oldu itopya süründüreceği için göndermedim eğer siz gönderir ve tek seferde problemi çözebilirseniz bende gönderirim :D

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
benimde kulaklığın pedleri soyuldu bir de sol taraf patlıyor pıt pıt diye bende bir sorun çıkar mı?

no-name

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parçalarını çalabilirler. En iyisi, bildiğin ve güvendiğin bir mahalle bilgisayacısına götürmek
İroni mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşım sürekli fps drop yediği için defalarca servise gönderdi parça değişimini bırakın sorun tespiti bile yapmadılar her seferinde test edildi problem yok diyerek geri yolladılar Allah'tan thh başvurusu onaylandıda sistemi iade edebildi gözle görülür bir sorun olmadığı sürece kolay kolay cihazın kusurlu olduğunu kabul etmiyorlar bende da v5 aldım psu 1. aydan itibaren sürtme sesi yapmaya başladı alalı 10 ay oldu itopya süründüreceği için göndermedim eğer siz gönderir ve tek seferde problemi çözebilirseniz bende gönderirim :D
Hocam sürtme sesi dediğiniz coil whine tarzı bişey mi

Sizce ekran kartını da bırakmalı mıyım?

Son düzenleme:

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İroni mi

Hocam sürtme sesi dediğiniz coil whine tarzı bişey mi

Sizce ekran kartını da bırakmalı mıyım?
Bence sistemi komple gönderin sürtme boştayken coil whine gibi ama sistem yüke girince kuş ötmesi gibi fan yapraklarından biri sürtüyor sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,848
Üyeler
140,568
Son üye
osari
Top Bottom