Neler Yeni

Sizce Turkcell geleceği yazanlar nasıldır?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
Herkese merhabalar ben turkcell de böyle bir kısmın olduğunu gördüm çok hoşuma gitti udemy'e para vereceğime buradan ilerlerim diye düşündüm sizce nasıldır yardımcı olabilirseniz sevinirim :D https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/egitimler

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kaanlock

80+
Sence hangisi ve sertifika diyorlar ben sertifikayı elime alabilir miyim yani bittikten sonra
turkcelli hiç denemedim ama 0'dan başlıyorsanız ikiside yararlı olacaktır. BTK akademi sertifika veriyor ben bitirmediğim için alamadım ama eğitimlerini bitiren arkadaşlarım sertifika almışlar.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
turkcelli hiç denemedim ama 0'dan başlıyorsanız ikiside yararlı olacaktır. BTK akademi sertifika veriyor ben bitirmediğim için alamadım ama eğitimlerini bitiren arkadaşlarım sertifika almışlar.
direkt elle tutulabilen bir sertifikamıydı online olduğu için soruyorum ve sertifika nerede işime yarar çok soru sordum kusura bakma
Mesaj otomatik birleştirildi:

miss gibi giriş yaptım hangi eğitimi önerirsin?
1718826169410.png

kaanlock

80+
Eğitimini bitirdikten sonra online olarak sertifikan gözüküyor istersen çıktı alabilirsin. Sertifika birçok kişide bulunduğundan o kadar değerli bir sertifika değil ama cvniz için yararlı olabilir. Phyton eğitimi ile başlayabilirsiniz ben memnun kalmıştım diğer diller kadar zor değil başlangıç için uygun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,503
Üyeler
156,342
Son üye
sarpi
Top Bottom