Neler Yeni

Șizofreni olabilir miyim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,447
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Beyler konu gerçekten troll değil.Yarın hastaneye gideceğim son 1 saattir buhrandayım resmen.Hesap kitap ișim var masaya oturacağım kafamda müzik çalıyor metal tarzı çok șiddetli çalıyor durduramıyorum masadan kalktım telefonumu açtım müzik spotifyde açık kapatıyorum müziği sonra odada boș boș turluyorum oraya buraya.Turlarken kafamda yine bișey çalıyor ama ne çaldığını tarif edemiyorym müzik gibi ama değil çınlıyor sadece piyanoya benziyor sonra tekrar oturuyorum masaya aynı metal müzik daha șiddetli çalmaya bașlıyor kalkıyorum yine ayni șeyler oluyor sonra yine.Bu șekilde sürekli aynı șeyi istemsizce takrarlıyoeum durduramıyorum kendimi.Gidip su içiyorum yine çalıyor allahin belasi müzik yine çalıyor.aglamaya basladim artik durmuyor çünkü acile gideceğim kapıya yaklașamıyorum müzik çok șiddetli annemler evde yok kimse yok evde Mhrs den randevu aldım onu bile zor hatırlıyorum tekrar arayacaktım az ónce Evde ilaçlar var ama nasıl ne zaman kullanacağım hangisini kullanacağım bilmiyorum.Evde kimse yok ev çok karanlık tüm ıșıkları açtım ama.Kaloriferler yanıyor ama çok soğuk gibi.Hastaneye bile gidemiyorum randevu yarın dediler saatini hatırlamıyorum.Tıp okuyan varsa allah rızası ićin söylesin șizofreni mi bu lütfen söyleyin.Ağlıyorum sadece tek yapabildiğim bu ağlarken müzik daha kısık geliyor kapıya yaklașamıyorum lutfen biseu söylryin.

Beyler konu gerçekten troll değil.Yarın hastaneye gideceğim son 1 saattir buhrandayım resmen.Hesap kitap ișim var masaya oturacağım kafamda müzik çalıyor metal tarzı çok șiddetli çalıyor durduramıyorum masadan kalktım telefonumu açtım müzik spotifyde açık kapatıyorum müziği sonra odada boș boș turluyorum oraya buraya.Turlarken kafamda yine bișey çalıyor ama ne çaldığını tarif edemiyorym müzik gibi ama değil çınlıyor sadece piyanoya benziyor sonra tekrar oturuyorum masaya aynı metal müzik daha șiddetli çalmaya bașlıyor kalkıyorum yine ayni șeyler oluyor sonra yine.Bu șekilde sürekli aynı șeyi istemsizce takrarlıyoeum durduramıyorum kendimi.Gidip su içiyorum yine çalıyor allahin belasi müzik yine çalıyor.aglamaya basladim artik durmuyor çünkü acile gideceğim kapıya yaklașamıyorum müzik çok șiddetli annemler evde yok kimse yok evde Mhrs den randevu aldım onu bile zor hatırlıyorum tekrar arayacaktım az ónce Evde ilaçlar var ama nasıl ne zaman kullanacağım hangisini kullanacağım bilmiyorum.Evde kimse yok ev çok karanlık tüm ıșıkları açtım ama.Kaloriferler yanıyor ama çok soğuk gibi.Hastaneye bile gidemiyorum randevu yarın dediler saatini hatırlamıyorum.Tıp okuyan varsa allah rızası ićin söylesin șizofreni mi bu lütfen söyleyin.Ağlıyorum sadece tek yapabildiğim bu ağlarken müzik daha kısık geliyor kapıya yaklașamıyorum lutfen biseu söylryin.
uyu

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Pasiflora çaylar var markette yeşil çay ondan alıyorsun ilk gün sabah öğle akşam 1 er tan içiyorsun ondan sonra her akşam yatmadan 1 saat önce içiyorsun kuş gibisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Batın Köse
kanka biraz uyumaya calis bence bende de arada bir oluyor muzik degil okuldaki hocalarin sesi felan geliyor sizofreni hastaligi oyle bir anda olcak bir hastalik degil diye biliyorum

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,447
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
uyku düzenin yok diye yorumladım
Kanka adam ciddi ciddi yazmış trol değil demiş sen dalga geçer gibi uyu demişsin
Uyuma cok degil ama bunlara srbep olamaz kahve yapmıștım masaya oturmadan once iceri geldim simdi yerde yattim kahve kaldi odada gidemiyorum yine muzik caldi babamlsri aradim gelecegiz bekle dedi gelmediler hala zman gecti gibi tekrar aradım sanirim ama kapattim sobra.Tekrar aramadi kimse.İlac fotografi cekip atacagim ama içerden cikamiyorum bu sefer sarki caliyor yine

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Bana pek inandırıcı gelmedi. Şu kendini zengin göstermek için bende panik atak var diyenler geldi aklıma

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom