Neler Yeni

Yardım Snowman T6 vs Wraith Prism, Hangi soğutucu daha iyi ?

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
Arkadaşlar şuan Snowman T6 Ultra kullanıyorum. Bir arkadaşımdan güzel bir fiyata Wraith Prism almayı düşünüyorum hem görüntü olarak çok hoşuma gidiyor soğutma olarak hangisi daha iyidir ?

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,670
İsim
Hakan
T6 Ultra daha iyi, Wratih prism daha sessiz ve daha guzel gorunuyor ama pahalı genelde, tabi senin kaça alacağına bağlı

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bura.K

80+ Silver
Arkadaşlar şuan Snowman T6 Ultra kullanıyorum. Bir arkadaşımdan güzel bir fiyata Wraith Prism almayı düşünüyorum hem görüntü olarak çok hoşuma gidiyor soğutma olarak hangisi daha iyidir ?
T6 daha iyi soğutuyor ancak daha fazla gürültü yapıyor. Hatta Prism'i tokatlıyor diyebilirim. Ancak Prism'in hem görüntüsü hem sessizliği çok hoş. Tamamen sana kalmış.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Prism nasıl sessiz? Gayet de sesli bu arada. Fan ayarı yaparsanız da performansı düşüyor. Sadece 1 kereliğine takayım dedim 3400 RPM sesini duydum bana yetti.

T6 daha iyi.

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
T6 daha iyi soğutuyor ancak daha fazla gürültü yapıyor. Hatta Prism'i tokatlıyor diyebilirim. Ancak Prism'in hem görüntüsü hem sessizliği çok hoş. Tamamen sana kalmış.
İşlemcim 5600X baya ısınıyor o yüzden düşündüm daha iyi soğutma sağlıyorsa onu almayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Prism nasıl sessiz? Gayet de sesli bu arada. Fan ayarı yaparsanız da performansı düşüyor. Sadece 1 kereliğine takayım dedim 3400 RPM sesini duydum bana yetti.

T6 daha iyi.
soğutma olarak hangisi daha iyidir peki

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
mt6s var bende t6 bendekiyle hemen hemen aynı performansı veriyor gayet de güzel bende ki baya baya soğutuyor (stok soğutucudan geçtim) mt6s biraz sesli çalışıyor ama rahatsız edecek derecede değil sadece fan sesi soğutma anlamında gayet başarılı snowman

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
mt6s var bende t6 bendekiyle hemen hemen aynı performansı veriyor gayet de güzel bende ki baya baya soğutuyor (stok soğutucudan geçtim) mt6s biraz sesli çalışıyor ama rahatsız edecek derecede değil sadece fan sesi soğutma anlamında gayet başarılı snowman
teşekkürler

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç

T6 daha iyi.
Katılıyorum.
İki işlemci soğutucusunu da kullandım.
Prism garip bir şekilde daha sesli çalışıyordu auto ayarda.
Ancak T6 açık ara daha iyi soğutuyordu.
(İkisinin de sesine dayanamadığım için satıp ikinci elden hiç kullanılmamış Arctic freezer 34 E-sports aldım 215 TL'ye.
Hem sessiz hemde iyi soğutuyor,memnunum.)

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
Katılıyorum.
İki işlemci soğutucusunu da kullandım.
Prism garip bir şekilde daha sesli çalışıyordu auto ayarda.
Ancak T6 açık ara daha iyi soğutuyordu.
(İkisinin de sesine dayanamadığım için satıp ikinci elden hiç kullanılmamış Arctic freezer 34 E-sports aldım 215 TL'ye.
Hem sessiz hemde iyi soğutuyor,memnunum.)
en iyisni yapmışsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,514
Üyeler
138,373
Son üye
vonteps
Top Bottom