Neler Yeni

Yardım Social Empires (Facebook oyunları)

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Zamanında Facebook'ta zevkle oynadığım oyunlardan birtaneside Social Empires'ti. Tabi bunun yanı sıra Car town, Farm ville vs. birçok oyun vardı. Geçenlerde bu oyunlardan Social Empires aklıma geldi ve oyuna girip bir 2011-2012 yıllarına dönerek o heyecanı (tabi şuan ne kadar heyecan uyandırır orası bilinmez) yaşamak istedim ancak oyunu bulamadım. Bu oyunlar kaldırıldı mı? Kaldırılmadıysa nasıl bulabilirim?

Ekler

• images.jpeg
    images.jpeg
    54.8 KB · Hit: 1,490
Son düzenleme:

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
bunun bide social war olanı vardı robotlar falan cok oynardımm ))

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
Zamanında Facebook'ta zevkle oynadığım oyunlardan birtaneside Social Empires'ti. Tabi bunun yanı sıra Car town, Farm ville vs. birçok oyun vardı. Geçenlerde bu oyunlardan Social Empires aklıma geldi ve oyuna girip bir 2011-2012 yıllarına dönerek o heyecanı (tabi şuan ne kadar heyecan uyandırır orası bilinmez) yaşamak istedim ancak oyunu bulamadım. Bu oyunlar kaldırıldı mı? Kaldırılmadıysa nasıl bulabilirim?
Çoğu eski oyun kaldırıldı hatta farmville dahi kapatılacak diyorlardı bir ara malesef facebook parladığı zamanlar yıldızlardı sonradan hepsi birer birer son buldu sad

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
sanırım tekrar açılmayacağı ile ilgili geliştiricisi yazı yazmış biraz araştırabilirsiniz ama baktığım kadarıyla yok hiçbiryerde henüz hatta imza toplayanlar mevcut :(

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,874
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Neredeyse tüm sevilen oyunlar kaldırıldı. City Ville, Pet Society, Car Town, Wild Ones, Pool Live Tour, Social Wars/Empires...
Bazılarına kapalı sunucular yardımıyla ulaşılabiliyor. Ancak eski hesaplarınıza ulaşamadığınız için eski zevki vermeyecektir.

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neredeyse tüm sevilen oyunlar kaldırıldı. City Ville, Pet Society, Car Town, Wild Ones, Pool Live Tour, Social Wars/Empires...
Bazılarına kapalı sunucular yardımıyla ulaşılabiliyor. Ancak eski hesaplarınıza ulaşamadığınız için eski zevki vermeyecektir.
Zaten amaç o eski hesabı görmekti neyse sağlık olsun o zaman 😊

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,874
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Zaten amaç o eski hesabı görmekti neyse sağlık olsun o zaman 😊
Ben de eski hesabıma ulaşma amaçlı bu işi biraz araştırmıştım ama oyun kapanmadan önce hesabının yedek kodlarını almadıysan ulaşmanın imkanı yok. O zamanlar 7-8 yaşındayım, bileydim yedek alırdım. :)

• Beğen
Reaksiyonlar: 2Pac

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de eski hesabıma ulaşma amaçlı bu işi biraz araştırmıştım ama oyun kapanmadan önce hesabının yedek kodlarını almadıysan ulaşmanın imkanı yok. O zamanlar 7-8 yaşındayım, bileydim yedek alırdım. :)
O zamanlar yedek kod felan nerden bilelim 🤣

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Görkem çetinkaya
Dostum şuan oynanabiliyor

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Sene 2012,2013'e döndüm bir an...

Top Bottom