Neler Yeni

Çözüldü✓ şöyle bir sistem seçtim almayı düşünüyorum sizce değer mi fiyat 19k

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
biz bugun arkadaşa bundan aldık bende bu mesut cevik ve bu sistemi atmıştım arkadasım nvıdıa tercih ettiği için bunu aldı

link; https://www.itopya.com/vok-birthday_h23003

6700 xt 5600 kombını yapcaksanız b550 alın anakartı mınımum sam teknolojısı vs kullanmak ıcın lazım 3060ti 5600 kombınasyonunda gerek yok b450 yeterli gen 4 m2 ıhtıyacınız yoksa tabi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hemen hemen aynılar ya pek bı fark yok ıkısınıde kullandım sogutucu kart modellerıne göre değişir ben aynı model 2 kartı kullanmadım ama ısı problemı yok ama genel olarak ti modelleri nvıdıada fazla ısınıyor normallere göre suan guncel olarak 6700 xt kullanıyorum sıstemım ımzamda mevcut
Attığınız sistemi alması çok yanlış psu c4 gibi bir şey kasa desen fırın zaten çok büyük bir hata yapmış ilerde pişman olacak o psu çöpte görsem almam

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
Psu 650 80+ cogu hazir sistemte kullaniliyor tabi asus corsair vs gibi marka olmasada +80 olmasi yeterli 2 yil garantili zaten itopyadan cok sistem aldik powerboost psuluda aldik vs vs hic bir problem yasamadik olsada firma arkadasinda zaten garanti konusunda iyiler, kasa mesh 4 fanli firin derken neye dayanarak soyluyorsunuz merak ettim mesh bi kasa 4 fanla zaten problemsiz kullanilir :)) ustune 240 mm sivi soğutma aldik baska yerden cpu icin mis gibi oldu sistem tercih sizin ben oneri yaptim sadece

Top Bottom