Neler Yeni

Soğutucu Taktıktan Sonra PC ÇALIŞMIYOR

T MAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Teoman
Arkadaşlar kasaya se 214 xt hava soğutucu taktım ardından rgb kablosunu bağladım sistem açıldı kapağı kapattıktan sonra tık diye ses geldi ve pc durdu kaç saattir uğraşıyorum bilmiyorum yardım lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İlkay Görkem Saygın
Bios pilini sök 5 dakika falan bekle geri tak bide öyle denemeni öneririm statik elektirik kitlemiş olabilir

QWuiet

80+ Bronze
Arkadaşlar kasaya se 214 xt hava soğutucu taktım ardından rgb kablosunu bağladım sistem açıldı kapağı kapattıktan sonra tık diye ses geldi ve pc durdu kaç saattir uğraşıyorum bilmiyorum yardım lazım
Statik elektrik oluşmuş olabilir kasaya güc vermeden çalıştırın ardından normal çalıştırın.
2. Olarak kablo yanlış montajlanmış olabilir

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Comol Ogga
Çok sıkmış olabilirsin, soğutucuyu çıkart kasayı yan yatır, soğutucu işlemcinin üstüne dursun ama vidaları sıkma, dene bakalım görüntü alabilecek misin.

T MAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Teoman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Statik elektrik oluşmuş olabilir kasaya güc vermeden çalıştırın ardından normal çalıştırın.
kablolar doğru bağlandi onun dışında statik elektriği denicem şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sıkmış olabilirsin, soğutucuyu çıkart kasayı yan yatır, soğutucu işlemcinin üstüne dursun ama vidaları sıkma, dene bakalım görüntü alabilecek misin.
Bios pilini sök 5 dakika falan bekle geri tak bide öyle denemeni öneririm statik elektirik kitlemiş olabilir
hala çalışmıyor

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,236
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Eski fanı tekrar takıp bir dene

rynsz

80+ Bronze
soğutuc takma esnasında işlmecinizi sökmediniz demi sök tak yaptıysanız söküp pinleri kontrol edermisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

soğutuc takma esnasında işlmecinizi sökmediniz demi sök tak yaptıysanız söküp pinleri kontrol edermisiniz
sağlam ise sorunun cpu güç kablosundan kaynaklandıgını düşünüyorum

Top Bottom