Neler Yeni

Şok Marketlerde satılan kart

Ömer1299

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Hakan Yazıcı
Arkadaşlar şok marketlerde satılan ininal karta yükleme yapabilmek için kredi kartı şartmı yoksa yine şok marketler üzerinden parayı elden vererek yükleme yapabiliyormuyuz babam internet alışverişlerinden çekiniyor dolandırılma ihitmali yüzünden benim ise birikmiş harçlığım var oyun satın almak istiyorum ininal kart ile steam origin ve epic games gibi yerlerden alışveriş yapılabiliyormu

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Evet alışveriş yapabilirsiniz. İNG hariç herhangi bir ATM'den yükleme yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Şok ve Migros'tan elden yükleme de yapıyorlardı diye hatırlıyorum.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Enpara kullanabilirsiniz. O kartlarla uğraşmanızı tavsiye etmem.

Muratac4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Murat salih acar
evet heryerden alışveriş yapabilirsin ve evet marketten, ptttmatikten yükleme yapılıyor.

106410

80+ Silver
VISA geçen her yerde kullanabilirsin.Ve evet ŞOK market üzerinden nakit ile bakiye yükletebilirsin.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Evet, yapabilirsiniz. ŞOK marketlerden ya da ATM'ler den de yükleyebilirisniz.

VitoScaletta

80+ Gold
yapabiliyosun benim arkadaşlarım mal gibi 2 haftada 1 kart alıyo iptal ettiriyo falan çok basit alıyosun 5 tl ye sonra ininal uygulamasına kayıt olup karttaki barkodu okutturup kartı açıyosun bu kadar ondan sonra istediğin gibi internetten alışveriş yap marketten alışveriş yap oyunlara para yatır oyun al heryerde kullanabiliyosun
ininal uygulaması dediğim telefondan telefondan kayıt ol en basiti

asemih159

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Semih
Arkadaşlar şok marketlerde satılan ininal karta yükleme yapabilmek için kredi kartı şartmı yoksa yine şok marketler üzerinden parayı elden vererek yükleme yapabiliyormuyuz babam internet alışverişlerinden çekiniyor dolandırılma ihitmali yüzünden benim ise birikmiş harçlığım var oyun satın almak istiyorum ininal kart ile steam origin ve epic games gibi yerlerden alışveriş yapılabiliyormu
Elden yapılıyor diye biliyorum.👍🏻

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,309
Üyeler
156,759
Son üye
ceronemo
Top Bottom