Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Son 7 saat Vodafone numara taşıyana 60GB 324TL 30GB 230TL

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,002
İsim
Ekonomi Çok iyi
155 liraya 25+ sosyal medya sınırsız aldığım icin son 3 senedir Vodafonecuyum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bundan önce 100 liraya 40gb Turkcelldeydim daha iyi cekiyordu ama şu anda aradaki fiyat farkına değmez
Çekmedikten sonra isterse bedava olsun ne yarar işeme yar ki

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Çekmedikten sonra isterse bedava olsun ne yarar işeme yar ki
Aynen öyle hocam. Şehrin ortasında wp den gelen mesajın yüklenmesini bekliyom. İnanılmaz bir şey. Bimcell daha iyi çekiyordu resmen

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Burak
Aynen öyle hocam. Şehrin ortasında wp den gelen mesajın yüklenmesini bekliyom. İnanılmaz bir şey. Bimcell daha iyi çekiyordu resmen
Ankarada ve Kütahya'da sıkıntı yaşamadım simdiye kadar yüksek değerler almıyor ama çekmiyor da diyemem

kırmızışarapp

80+ Silver
Lan bu fiyatlar ne ya. Hani ortada bir şey olsa bu fiyatları anlayacağım ama çok saçma. 5G desen yok, sınırsız internet desen yok. Milleti silkme peşinde bu operatörler. Bir ara teknosadan taksitle telefon almıştım. O yüzden hattım teknosacelldi. O zamandan beri kullanıyorum. Operatör değiştirmek aklıma gelmedi. 1500dk~sms 30GB olan pakete 157tl veriyorum. 5G falan getiremez bunlar sınırlı paketlerle.

Bu arada çevremde vodafone kullanan kim olduysa hepsi değiştirdi operatörünü. TR'deki en kötü operatör herhalde.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
beyler sizce 30gb vodafone 230tl mi yoksa 30gb turk telekom 280tl mi hangisine geçeyim ?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Ankarada ve Kütahya'da sıkıntı yaşamadım simdiye kadar yüksek değerler almıyor ama çekmiyor da diyemem
yerden yere fark ediyor

beyler sizce 30gb vodafone 230tl mi yoksa 30gb turk telekom 280tl mi hangisine geçeyim ?
Bulunduğun yerdeki vodafone kullananlar memnun sa vodafone olabilir. Değilse ona göre TT geç

Top Bottom