Neler Yeni

Olaylar olaylar (06.30.2024)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uygun Olmayan Konu Başlığı
Konu kapandı.

Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Abi bu gün dizilere ve animelere konuk olacak bir olay yaşadım.

Şimdi Maviye kıyafet bakmaya gittim, sweatshirt bakacağım kulağımda kulaklık var arkada jujutsu endingi çalıyor (Lost in Paradise), benim kafa uçmuş işte kıyafetlere bakarken yanıma bi kız gelip şey dedi işte "tarzını çok beğendim kıyafet seçme konusunda yardımcı yardımcı olmak isterim, adım Hatice adımla hitap edebilirsin" dedi. Benim o an kafa gidik olduğu için böyle sadece kıyafete dalgın gözlerle bakıyorum. Kafama dank etti işte kızın gözünün içine baktım ve o an böyle içimden hass dedim, ağızımdan bir an böyle "sen çok tatlısın ya" diye bi cümle çıktı ki ben bunu isteyerek yapmadım, içimden diyecektim. Kız böyle utanır gibi oldu, işte bas baya utandı, benimde gözüm fal taşı gibi açılmış. Kızın yüzünde sanki güller açmış gibi mutlu bir şekilde bana teşekkür etti ve ben o yeşil gözlerine bakarak mağazadan ayrıldım. Kız bana el salladı, o an böyle aklımdan sadece demin ne yaşadım lan ben diyorum. Dönüp instasını bile isteyemedim, o anın şokuyla.

Şimdi buradan gelecek dahiyane yorumlara göre mağazaya tekrar gidip kızın instasını alacağım.

Kız konusu falan değil, eğlenmek içtim bu konuyu, her halükarda gidip bu kızla tanışacağım. Tabi @Kara* gibi tecrübeli kişiler derse ki gitme, gitmem veya vazgeçtim giderim :D
Durman kabahat burdan 2 sezounluk dizi çıkar gibi :D

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Muhammet Çağrı
durma la tepkisi de sert değil hoşuna gitmiş belli

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Durman kabahat burdan 2 sezounluk dizi çıkar gibi :D
Ya hocam, ben normalde böyle utanan biri değilim ama, o an istemeden ağızmdan öyle bir cümle fırlayınca ve kızın utandığını görünce gözüm fal taşı gibi açıldı ne diyeceğimi bilemedim garip oldum.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
durma la tepkisi de sert değil hoşuna gitmiş belli
Hocam zaten kız böyle tepkisini koysa mdüşünmezdim bile ama, baya böyle mutlu olduğunu belli ediyordu, ki kız bana el falan salladı. Vallaha yarın işim olmasa koşa koşa giderimde artık Perşembe gününe kaldı.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu

Şimdi Maviye kıyafet bakmaya gittim, sweatshirt bakacağım kulağımda kulaklık var arkada jujutsu endingi çalıyor (Lost in Paradise), benim kafa uçmuş işte kıyafetlere bakarken yanıma bi kız gelip şey dedi işte "tarzını çok beğendim kıyafet seçme konusunda yardımcı yardımcı olmak isterim, adım Hatice adımla hitap edebilirsin" dedi. Benim o an kafa gidik olduğu için böyle sadece kıyafete dalgın gözlerle bakıyorum. Kafama dank etti işte kızın gözünün içine baktım ve o an böyle içimden hass dedim, ağızımdan bir an böyle "sen çok tatlısın ya" diye bi cümle çıktı ki ben bunu isteyerek yapmadım, içimden diyecektim. Kız böyle utanır gibi oldu, işte bas baya utandı, benimde gözüm fal taşı gibi açılmış. Kızın yüzünde sanki güller açmış gibi mutlu bir şekilde bana teşekkür etti ve ben o yeşil gözlerine bakarak mağazadan ayrıldım. Kız bana el salladı, o an böyle aklımdan sadece demin ne yaşadım lan ben diyorum. Dönüp instasını bile isteyemedim, o anın şokuyla.

Şimdi buradan gelecek dahiyane yorumlara göre mağazaya tekrar gidip kızın instasını alacağım.

Kız konusu falan değil, eğlenmek içtim bu konuyu, her halükarda gidip bu kızla tanışacağım. Tabi @Kara* gibi tecrübeli kişiler derse ki gitme, gitmem veya vazgeçtim giderim :D
bnim başıma denk gelir mi be :( ( tarzım tek renk) senin tarz nasıl hocam

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Muhammet Çağrı
Hocam zaten kız böyle tepkisini koysa mdüşünmezdim bile ama, baya böyle mutlu olduğunu belli ediyordu, ki kız bana el falan salladı. Vallaha yarın işim olmasa koşa koşa giderimde artık Perşembe gününe kaldı.
olsun olabildiğince erken git

Luke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mert uçan

Hocam ulaş bana bu anı biraz daha hikayeleştirip Atv ye senaryo olarak satarız en az 8 bölüm çıkar.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bnim başıma denk gelir mi be :( ( tarzım tek renk) senin tarz nasıl hocam
Ben salaş takılıyorum ya. Sweatshirt üstüne oversize tişört, altıma baggy ve Converse mid, takılar falan takıyorum bunlar dışında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ulaş bana bu anı biraz daha hikayeleştirip Atv ye senaryo olarak satarız en az 8 bölüm çıkar.
Bekleyin hocam senaryo yazıyorum :D

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom